» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


I SHKRUAJ ATIJ

Shko poshtė

I SHKRUAJ ATIJ

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:38

I shkruaj atij qe kurre nuk e takova,
atij qe ne zemer ende e mbaj dhe qe
nga fillimi e dashurova.
I shkruaj zerit qe kurr se degjova,
dashurise qe mbete vetem ne mendje,
atij qe vetem e enderrova.

I shkruaj nje mashkulli qe e dua shume,
i shkruaj i shkruaj, doren mund ta ndale,
i shkruaj ne mengjes, diten, ne mbremje, ne mesnate,
i shkruaj dhe kur jam ne gjume.
I shkruaj pa zemer se zemren time
e ka ai te falur nga une
I shkruaj ne letra, por kujt nuk e di,

Enigmes, enderres qe ne foto se pashe,
i shkruaj atij per te cilen mbaj zi, 
i shkruaj atij qe me te, ne dashuri rashe.
I shkruaj zemres qe mundohem ta pervetsoj,

atij te ciles dashurine qe kam ndaj tij nuk din ta kuptoje.
Edhe pse thone se koha hakmerret 
me harrese ndaj kujtimeve, dashuria
ime per ty kurr nuk do te zbehet.
Dhimbje e madhe per mua do te 
ishte t’i harroj ditet me te 
lumtura te jetes sime.
Kam kerkuar nje njeri si ti pjesen
me te madhe te jetes sime, por ishte
shume veshtire ta gjeja. Dhe befasisht u 
ktheva, dhe ti ishe aty.

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3095
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi