» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej ditet qe qeshnim

Shko poshtė

Urrej ditet qe qeshnim

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:43

Urrej ditet qe qeshnim,
kur keto qaste si ndaj me ty
dhe oret qe vuaj qe aq rralle i shoh ata sy.Mallkoj veten time kur dridhem
e qaj me lot, kur bindem gjithnje
e me shume qe ne krah ste shterngoj dot.
Urrej fjalet e dashurise qe s’do ti them
dot kurre dhe zemren time qe se k’thej dot ne gur.
Ste urrej ty e as endrrat e tua, urrej
te vetmin fakt te hidhur qe smund te jem me ne krahet e tua…

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3272
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi