» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mendoj qe jam dashuruar me ty

Shko poshtė

Mendoj qe jam dashuruar me ty

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:46

Dua tė vdes cdo ditė. Tė vdes pėr ty.
Tė vdes nga njė overdozė
e ėmbelsisė tėnde. Tė vdes nga informcioni
i shumtė i marrė nga mesazhet e tua.

Tė vdes nga i ftohti ndėrkohė qė qėndroj
duke tė shkruar deri nė orėn katėr tė natės
dhe nga i nxehti kur lexoj atė qė mė shkruan ti.

Tė vdes nga lumturia kur sytė e mi takojnė sytė e tu.
Thjesht tė vdes.. nė ngrohtėsinė e frymemarrjes tėnde.
Mendoj qė jam dashuruar me ty!

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3278
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi