» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Faqja 3 e 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 21 May 2008, 15:10

Gjerat qe nuk durohen dot shume e sakte kjo qe thua memaliaj.
Une nje dite do jap nje pasqyre qe ju disa do bindeni se bota e internetit ka shume fetyra te maskuara dhe jane gjera qe nuk i duroni dot ( po mendoj per ata qe jane te sinqert)...
Forumet dhe sitemet e administrimit kane shume gjera dhe shume duhet te kuptohen. Disa bejne trajnime, disa kalojne kohen, disa hane molla e disave ju pihen dhembet....

Per hire te nje miqesie dhe sinqeriteti ndoshta do bej nje gje qe askush deri sot se ka bere ne forume. Do jap pasqyren e gjitha gjerave te fshehura te disave dhe do i kuptoni....

Qellimi im eshte te vetedisoheni njehere dhe mos i merrni shume afer zemre fjalet e forumeve.... Mos i vlersoni njerzit nga shkrimet dhe renditjet kaq stilistike te shkrimeve se gaboheni, gaboheni..... po ska rendesi se jane bere forumet si kepurdhat pas shiut dhe ..... hmmmm gjera qe nuk durohen dot 8) amo po ecim me kohen nje dite ja vlene te rrefehet Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 May 2008, 15:58

Ata qe kujtojn qe i din te gjitha ,edhe ne ralitet nuk din gje ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 21 May 2008, 15:59

morena shkruajti:Ata qe kujtojn qe i din te gjitha ,edhe ne ralitet nuk din gje ..
shume e vertete kjo qe thua

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 May 2008, 08:04

Ipokritet Evil or Very Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 09:35

Naki shkruajti:Gjerat qe nuk durohen dot shume e sakte kjo qe thua memaliaj.
Une nje dite do jap nje pasqyre qe ju disa do bindeni se bota e internetit ka shume fetyra te maskuara dhe jane gjera qe nuk i duroni dot ( po mendoj per ata qe jane te sinqert)...
Forumet dhe sitemet e administrimit kane shume gjera dhe shume duhet te kuptohen. Disa bejne trajnime, disa kalojne kohen, disa hane molla e disave ju pihen dhembet....

Per hire te nje miqesie dhe sinqeriteti ndoshta do bej nje gje qe askush deri sot se ka bere ne forume. Do jap pasqyren e gjitha gjerave te fshehura te disave dhe do i kuptoni....

Qellimi im eshte te vetedisoheni njehere dhe mos i merrni shume afer zemre fjalet e forumeve.... Mos i vlersoni njerzit nga shkrimet dhe renditjet kaq stilistike te shkrimeve se gaboheni, gaboheni..... po ska rendesi se jane bere forumet si kepurdhat pas shiut dhe ..... hmmmm gjera qe nuk durohen dot 8) amo po ecim me kohen nje dite ja vlene te rrefehet Very Happy
naki jam plotesisht dakort me ty , beje nje ore e me pare kete gje .
une pervete po intrigohem pak nga kjo ideja jote .
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 10:40

shume kam
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 May 2008, 15:23

varet nga situatat ,nese ja vlen kam ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Sihana prej Fri 23 May 2008, 19:58

aha me duket se te gjithe keni genjyer nga pak Razz
une -per veten time jam tip qe kur tjetri me ofendon dhe aq me teper me nje person ku nuk kam kofidence sorry por nuk mundem ta duroj,megjithate ka edhe situata ku do besh sikur nuk e degjon apo e kupton.
Me pak fjale nuk duroj shum Shocked cherry geek Sleep

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12098
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Sat 24 May 2008, 00:14

HIē nuk duroj ,as nje njeri dhe as nuk pendohem per as gje

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Sat 24 May 2008, 00:15

sihana shkruajti:aha me duket se te gjithe keni genjyer nga pak Razz
une -per veten time jam tip qe kur tjetri me ofendon dhe aq me teper me nje person ku nuk kam kofidence sorry por nuk mundem ta duroj,megjithate ka edhe situata ku do besh sikur nuk e degjon apo e kupton.
Me pak fjale nuk duroj shum Shocked cherry geek Sleep


mos fli aty se ftohesh

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 00:29

Shume intriguese kjo Naki

confused Mos gabo me postu ato qe kemi bo ne dy puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sun 15 Jun 2008, 20:23

Njerzit qe tallen me ate qe kan..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10971
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Sun 15 Jun 2008, 21:02Naki shkruajti:Ata qe nuk shofin me larg se hunda e tyre ....

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral po shoh boll shum Neutral Neutral Neutral Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Sun 15 Jun 2008, 21:49

haahaaahaah e bukur kjo pergjigje lart meje

une nuk duroj dot mashtrusit ...........

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga visitor prej Mon 16 Jun 2008, 09:29

Me mashtrues eshte mbushur plot bota por nuk jane risi keto megjithate nje gje nuk durohet ai i cili gjuan gurin dhe fshehe doren .....

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 16 Jun 2008, 09:34

ylli shkruajti:haahaaahaah e bukur kjo pergjigje lart meje

une nuk duroj dot mashtrusit ...........
ti i bie mos te durosh veten tende.
shota me vend e the ate koment.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:16

burat qe meren me keq se grat me lafe jane bere burat si grat telendare
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11262
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Mon 16 Jun 2008, 11:17

Shota shkruajti:Me mashtrues eshte mbushur plot bota por nuk jane risi keto megjithate nje gje nuk durohet ai i cili gjuan gurin dhe fshehe doren .....

Mad edhe une pajtohem me ty ketu plotesisht ke te drejt

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Mon 16 Jun 2008, 11:39

memaliaj shkruajti:
ylli shkruajti:haahaaahaah e bukur kjo pergjigje lart meje

une nuk duroj dot mashtrusit ...........
ti i bie mos te durosh veten tende.
shota me vend e the ate koment.jo memaliaj une i bie te mos duroj surratin tend:bounce:

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 13:58

Te rri gjithe diten pa bere asgje,

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Mon 16 Jun 2008, 14:05

urrej injorancen
dhe ketu ka shum

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 08:17

Injorancen
Thashethemet
Genjeshtaret...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 17 Jun 2008, 10:24

Intrigat
Thashethemet
dhe njerzit qe marin pjes aty ku nuk duhen i urej
edhe mburjet e kota bo bo vdekje i kam

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga visitor prej Tue 17 Jun 2008, 12:41

Mjekrra e te dashurit tim uhhhhhhhhhhhhh per se thati ja kisha rru po skam guxim amo me plasi krejt

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 13:13

Shuma vajza do ta adhuronin , Shota.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Jun 2008, 13:50

Shota shkruajti:Mjekrra e te dashurit tim uhhhhhhhhhhhhh per se thati ja kisha rru po skam guxim amo me plasi krejt
hahahahaha mire se ta lidhi une e ti rruje pastaj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga summer spell prej Tue 17 Jun 2008, 19:12

vapen e madhe
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11873
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Jun 2008, 14:20

Futu ne kad 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Wed 18 Jun 2008, 14:21

summer spell shkruajti:vapen e madhe
ik me ti vap paske shiko si je vesh ,,tralltare Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10971
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 18:31

Kur u jap shanc njerezve qe te me thon ne sy gjithcka dhe ata e flasin me suflera apo me ane te sms eshte shume veprim i ulet.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 19:58

thashethemet...!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 20:18

Edhe per mua thashethemet me acarojne shum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Sun 02 Nov 2008, 21:42

Une duroj gjithcka, kjo po qe me ka bere me te forte!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 22:48

Nuk duroj kurre qe ndonje te ma ngacmoje kete macokun ne foto(quk) se si shpirt ekam dhe e kam sheruar vete Smile e tani po flen danc

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga blina prej Sun 02 Nov 2008, 22:49

Gjeja qe nuk mundem ta duroj hiq ama hiq eshte Genjeshtra

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 03 Nov 2008, 11:58

Nuk po i duroj dot kete dhimbje te tmershme qe kam sot Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Nov 2008, 17:52

Genjeshtrat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Dec 2008, 16:18

Thashethemet .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga blina prej Fri 05 Dec 2008, 18:41

Ah genjeshtren se duroj dot.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Lisja prej Fri 05 Dec 2008, 18:47

Gjelozit nuk i duroi dot qfardo natyre qofshin ato
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10498
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi