» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga prima_dona prej Fri 15 Aug 2008, 13:11

Profesioni
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10928
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 15:06

ne keto momente nje got uji
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:45

telefoni gjeja qe nuk e heq nga dora vetem kur flej gjume
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Sun 17 Aug 2008, 14:41

Seksi Embarassed

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Sun 17 Aug 2008, 15:00

Shota shkruajti:Seksi Embarassed

fest

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Aug 2008, 18:12

Shota shkruajti:Seksi Embarassed
hahahahahahaha nuk je normale ti jo ehe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Sun 17 Aug 2008, 18:53

Shota shkruajti:Seksi Embarassed
Seksi po pastaj mos qaj ouuuu kuku none breeeeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Aug 2008, 18:56

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Seksi Embarassed
Seksi po pastaj mos qaj ouuuu kuku none breeeeeeee
pse mar ti je seksi 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 20 Aug 2008, 09:04

hmmmmmmmm njoni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 03 Oct 2008, 12:48

Shota shkruajti:Seksi Embarassed
mos u skuq fare shot se ke dhene pergjigjen me te sakt hahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 04 Oct 2008, 21:50

Dhoma ime, shtrati im dhe arushi im i vogel!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 07 Oct 2008, 09:21

Kotelja shkruajti:Dhoma ime, shtrati im dhe arushi im i vogel!
arushi i kesaj lart 8) fest

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga deti prej Tue 07 Oct 2008, 12:49

autovetura e ketij lartė[/img]
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 07 Oct 2008, 13:05

deti shkruajti:autovetura e ketij lartė[/img]
hahahahahaaa qetesia e ketij lart hahahahaaa
i madh je deti haahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 07 Oct 2008, 19:20

Kur nje gje me humbet fillon dhe behet me e dashur per mua.
Si p.sh thoi thoi qe mu thye brutalisht i shtrenjti im.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 07 Oct 2008, 20:17

Motorri im Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Wed 08 Oct 2008, 08:15

Gllockat 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 08 Oct 2008, 08:19

Shota shkruajti:Gllockat 8)
Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Interesant prej Wed 08 Oct 2008, 09:29

Rendesia e te kuptuarit dhe pranuarit te te vertetes !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 08 Oct 2008, 10:14

FAMILJA

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 08 Oct 2008, 10:47

Shota shkruajti:Gllockat 8)
hahahahahaaaaaa edhe per mua gllokat e tu jane hahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga MiTi prej Tue 10 Feb 2009, 19:46

Familja ime dhe e dashura ime
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 10 Feb 2009, 21:15

shendeti
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13884
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Tue 10 Feb 2009, 22:52

Familja ime rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Feb 2009, 22:54

te afrmit e mi jan gjeja ma e rensishme per mue

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Tue 10 Feb 2009, 22:56

Dashur ime dhe e familja ime pale rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Feb 2009, 20:29

dy nipat e mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Feb 2009, 20:39

Familja ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Geri prej Wed 11 Feb 2009, 22:30

Familja (se na ka bo koken) danc edhe Dashurija e dyta 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga MiTi prej Wed 11 Feb 2009, 22:50

Familja ime dhe Dashira ime qe me mungon
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Thu 12 Feb 2009, 00:09

Fmilja ime niher edhe kom rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Feb 2009, 00:27

Kjo siper meje

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Feb 2009, 11:57

Librat

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga MiTi prej Thu 12 Feb 2009, 12:46

Sinqriteti por edhe Librat
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Zeqo Pilafi prej Thu 12 Feb 2009, 21:11

Plaka ime qe rri me nje kembe mbi dhe e tjetren nen dhe... si puna e bicikletes mo Neutral Neutral Neutral
avatar
Zeqo Pilafi

Shteti : N'cep t'hanes!
Postime : 44
Kyējet nė forum : 10260
Regjistruar mė : 10/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Feb 2009, 09:46

Zeqo Pilafi shkruajti:Plaka ime qe rri me nje kembe mbi dhe e tjetren nen dhe... si puna e bicikletes mo Neutral Neutral Neutral
ahahahahahahahahahaa o mo Zeqo mo Zeqo ta ruajt zoti plaken me gjithe ty Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 24 Feb 2009, 11:32

Librat dhe Familja

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga MiTi prej Tue 24 Feb 2009, 12:59

Shendeti Dhe familja
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10602
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Tue 24 Feb 2009, 19:00

Familja imee

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga veraa prej Tue 24 Feb 2009, 19:37

FAMILJA IME :drunken: rrespekt
avatar
veraa

Shteti : podujev
Postime : 25
Kyējet nė forum : 10437
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi