» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 07:44

Familja, pastaj vine te tjeret me rradh...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 17 Jun 2008, 09:46

Ajo dihet qe eshte familja pastaj vjen kjo shtriga ketu siper meje 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 09:51

Zemera_e_thyer shkruajti:Ajo dihet qe eshte familja pastaj vjen kjo shtriga ketu siper meje 8)
uaaaaaaaa me fute ne list kis per mua familja njoni pastaj ti hahahahahah te kam xhan💋

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 10:20

Motot e mia

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 17 Jun 2008, 11:52

Kjo siper Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10953
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Tue 17 Jun 2008, 12:27

Gjeja me e dashur se di cfar mund te jete por per dike qe kam pas dashur kam qen gjithmon prezent ne menyren time

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Wed 18 Jun 2008, 11:49

sinqeritetit, respekt, besnik, harmoni, familja, miqėsor, lumturi e tė tjera

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Wed 18 Jun 2008, 14:00

Gjithqka qe ka te bej em familjen time,,dhe me zemren time qe e kam cik si larg Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10953
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sihana prej Mon 23 Jun 2008, 13:33

Gjeja me e shtrejte per mua eshte: Familja ime e re Very Happy dhe familja qe kam len ne shqiperi Sad
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lena prej Mon 23 Jun 2008, 15:26

gjeja me e dashur ne jet esht ta jetosh jeten e lumtur

lena

Shteti : Ne boten e zhgenjyer
Postime : 21
Kyējet nė forum : 10941
Regjistruar mė : 23/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga akili prej Tue 24 Jun 2008, 19:40

o lena te ta bej une qe ta realizoshe ate qe ke me te shrenjt
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11244
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Jul 2008, 13:38

vetja ime
mesoni te doni veten pastaj te tjeret
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Jul 2008, 17:19

Njona qe shprehet "per vete Po per lagjen JO" 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Fri 18 Jul 2008, 09:43

Te jesh vetvetja dhe te flasesh dhe veprosh nga brendsia e shpirtit jo sipas deshires dhe situates

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga deti prej Fri 18 Jul 2008, 10:05

ngrohtesia prindore, nuk zevendesohet me asgje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Fri 18 Jul 2008, 10:07

deti shkruajti:ngrohtesia prindore, nuk zevendesohet me asgje.
Mos shkruaj me per nje dekad ke dhene pergjigjen cig

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jul 2008, 19:24

Eshte njoni

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga ylli prej Fri 18 Jul 2008, 19:48

eshte NJana

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jul 2008, 19:50

ylli shkruajti:eshte NJana
:thinking: Kush apo e ke sekret?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga ylli prej Fri 18 Jul 2008, 19:52

pa me thuaj ti pastaj ta them edhe une ???

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 07 Aug 2008, 13:10

te gjitha gjerat e mia, pak me shume celularet e mi
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 07 Aug 2008, 15:07

Mencuria

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Interesant prej Thu 07 Aug 2008, 15:30

sinqeriteti
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 07 Aug 2008, 16:02

shqiponja e greses 8) hahahahahaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Interesant prej Thu 07 Aug 2008, 16:05

memaliaj shkruajti:shqiponja e greses 8) hahahahahaaaaaaaa

ke kujdes tek shqiponja se eshte e rezervuar lal
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 07 Aug 2008, 16:07

po eshte e rezervuar na gjej ndo nje shqiponje tjeter lal hahahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Interesant prej Thu 07 Aug 2008, 17:06

memaliaj shkruajti:po eshte e rezervuar na gjej ndo nje shqiponje tjeter lal hahahaaaaa

duhet te hulumtosh lal , nuk ka sot shqiponje te gatshme, po qe se te ka humbur lirisht na trego ku te ka humbur dhe ne e gjejm , kemi polic te kualifikuar ketu :thinking: :bravo:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 07 Aug 2008, 17:31

familja dhe shendeti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 08 Aug 2008, 09:40

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:po eshte e rezervuar na gjej ndo nje shqiponje tjeter lal hahahaaaaa

duhet te hulumtosh lal , nuk ka sot shqiponje te gatshme, po qe se te ka humbur lirisht na trego ku te ka humbur dhe ne e gjejm , kemi polic te kualifikuar ketu :thinking: :bravo:
po te jet per polic i kam nja tre shok me krimet ketu hahahaaaaaa.
pastaj te siguroj qe jam aq i zoti sa ta gjej vet fest
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Fri 08 Aug 2008, 09:46

Familja. dhe tjerat vin me radh
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 08 Aug 2008, 10:55

familja sigurisht

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12382
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 08 Aug 2008, 11:55

ej po flasim per gjera ketu jo per njerez.

portofolin e kam me te dashurin hahahaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Fri 08 Aug 2008, 16:59

Familja dhe miqėsor

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kosovarja prej Fri 08 Aug 2008, 18:01

Shendetin dhe familjen.. Very Happy ah te mos harroj dhe shoqerin time ketu ne forum fest
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11908
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 09 Aug 2008, 08:51

sot eshte plazhi po nuk kam mundesi se jam ne pune Sad
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 16:25

makina
avatar
eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 10824
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 14 Aug 2008, 16:02

macja ime
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Aug 2008, 16:43

makina

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Thu 14 Aug 2008, 21:39

Se di akulloret ndoshta

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 15 Aug 2008, 09:59

Shota shkruajti:Se di akulloret ndoshta
po ti fol mi se te jap une akullore sa te duash hahhahhaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi