» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Naki prej Mon 31 Mar 2008, 12:27

gresa shkruajti:jam dashuri per her te par esht nje dashuri e vertet qe dote jet edhe e fuvdit per mua love
e paq fat moter ... une akoma nuk di cka eshte dashuria sa do doja te isha i dashuruar se paku nje here ne jave 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Naki prej Mon 31 Mar 2008, 12:28

Adem Berisha shkruajti:Aiiiiiii, ishte shumė kaherė ajo punė veq e dij se kam perjetuar rrėnqethje tė shpeshta tė tėrė trupit, anddrra, parafytyrime . . . - aiiiiii lene krejt kėtė punė allahile, mė mirė tė mos pėrkujtohet fare.
Nejse, nuk do kishte diē tė keqe po tė kishte mundėsi tė pėrseritej edhe njė herė ajo budallaki veq . . .hajt hajt
Qe edhe plaku bėn ngapak shaka ndonse nuk i i ka fort hije por ani se i bėn tė tjerėt tė qeshin.
Aiiiii dhe ju cka jeni po a nuk ke ndonje gjysme halle tani e ? 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga dano prej Mon 07 Apr 2008, 09:43

memaliaj shkruajti:si budalla
Pse mer ca te ka bo qe je ndjer si budall?Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Kimi prej Mon 07 Apr 2008, 12:59

Shume mire jam ndjere dhe se dy net nuk kam fjetur nga gezimi Razz love
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 18:39

Naki shkruajti:
gresa shkruajti:jam dashuri per her te par esht nje dashuri e vertet qe dote jet edhe e fuvdit per mua love
e paq fat moter ... une akoma nuk di cka eshte dashuria sa do doja te isha i dashuruar se paku nje here ne jave 8)

haahahahah sa i pa pam je per zotin edhe un kshu mendoi te pakte nga 1 her ne jav duhet sidomos ne fundjav Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga 666 prej Tue 08 Apr 2008, 20:19

hmmmm po me tundon edhe mua ideja
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 19:39

Me e Lumtura ne bote jam ndjer kur jam dashurar per here te pare ajo ka qene dashuria ime e pare per mua dhe e fundit me kurr s'kam dashurar ne jete........
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12958
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Geri prej Wed 01 Apr 2009, 22:16

Me dukesh sikur isha ne enderr e vija ne hotel e laja syt e shifesha ne pasqyr a jam relitet a jam ne enderr Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 03 Nov 2009, 11:29

Asgje qe duhet kujtuar.Vetem se me duhej te mbaja celularin me vete tani as nuk e di nga e le.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 03 Nov 2009, 11:36

Te gjithe verenin ne mua nje ndryshim,por tani sdua ta kujtoj pff.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 14 Jan 2010, 13:32

pres te dashurohem andaj edhe do ju rrefej patjeter

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10156
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 14 Jan 2010, 13:34

E kam harruar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si jeni ndjere kur jeni dashuruar per here te pare?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi