» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga MiTi prej Thu 05 Mar 2009, 15:18

Natyrisht Klea une mendoj ashtu e tash secli njeri e ka mendim dhe fjalen e vet
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10503
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 12:34

Nganjehere duhet ti besosh e nganjehere nuk i besohet fare se fjala te dua te mashtron............
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga zymer prej Wed 01 Apr 2009, 12:35

............ whistling nuk ka mendim

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11597
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Naki prej Wed 01 Apr 2009, 12:48

Aq sa i besoj nje endrre

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Adisa prej Wed 01 Apr 2009, 12:56

Si besoj fare .
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Vizitor prej Wed 01 Apr 2009, 14:45

As'pak

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Geri prej Wed 01 Apr 2009, 16:55

Varet kush ma thot po besoj ne zemer.Por noshta ne disa disa as 1 % nuk besoj
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga lolita prej Wed 01 Apr 2009, 16:59

Shum pak ehiq se nuk ibesoj fjales Te Dua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15451
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 Jul 2009, 23:34

Nese nuk i besohet vet fjales qe simbolizon dashurine si mund te jetohet nje dashuri?Mendoj se qe te gjithe kemi nevoje ta degjojme kete fraze nga partnerja ose partneri.Pse kur na e thone e veme ne dyshim?Ndoshta ndodh sepse dashuria qe ndiejme per ate qe na e thote nuk eshte reale.Kush do vertet beson verberisht ne cdo fjale te thene nga partnerja/partneri .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 12 Jul 2009, 01:32

aq sa kam besim tek partneri

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10331
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga LumLumi prej Sun 12 Jul 2009, 13:20

I besoj sa asaj qe me thote s'tė dua
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11105
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 12 Jul 2009, 17:31

vallai nuk i besoi me se tani e thone edhe per sport Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 12 Jul 2009, 17:47

te gjithe e thone,ndoshta diku do te bjer,haha
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13785
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jul 2010, 17:00

I besoj ati qe e thot me zemer dhe pa sherr, fjala te dua eshte me qmuara ,por njerzit po e keqperdorin kete fjal, thjesht thuaj te dua me zemer dhe jo me goj kjo ka rendesi kur dhe ndjejat flasin!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga arta prej Fri 02 Jul 2010, 17:31

Shum pak i besoj ksaj fjale Te dua
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10564
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Jul 2010, 17:38

i besoj aq sa duhet por nese eshte nga e dashura i besoj terper

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12749
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Feb 2014, 15:34

"Te besoj" eshte kompliment me i bukur se sa "te dua" sepse ti gjithmone nuk mund te besosh dike qe do, por gjithmone do t'a duash dike qe i beson ...!

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Dardania prej Thu 06 Feb 2014, 19:47

Pajtohem me Komentin me Lart.... Megjithese te Dy Lidhen se Bashku si Pergjigjja e par ashtu edhe Pergjigjja e Dyt....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11310
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Feb 2014, 23:12

E besoj q s e ndjej qe duhet besuar .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga mandarina prej Sat 08 Feb 2014, 13:58

E besoj  neshe  ma thot publikisht

mandarina

Shteti : decan
Postime : 2
Kyējet nė forum : 4688
Regjistruar mė : 08/02/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Feb 2014, 15:47

kush te do e gjen menyren per te te takuar,ai qe tdo ta verteton me vepra jo me fjal

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Eidisi prej Mon 17 Feb 2014, 22:26

Kam filluar  mos te  besoj shume.

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6194
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Feb 2014, 21:36

Po mvaret se nga kush vjen ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Feb 2014, 23:25

akoma me dashuri ju ...  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Dardania prej Sun 23 Feb 2014, 13:50

Aspak .... Sepse genjeshtra e ka mbuluar ket Fjal.... Se thuhej me Ndjenha....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11310
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Eidisi prej Sun 23 Feb 2014, 14:57

Naki shkruajti:akoma me dashuri ju ...  Cool

Hahahaha pse ti nuk dashuron kshu e hihihi Cool 

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6194
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Dardania prej Sun 23 Feb 2014, 21:12

Aspak nuk i Besoi me kesaj. Fjale.... Sepse genjeshtra e ka. Kapluar ket Fjal.... Se thuhej me Ndjenja....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11310
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga epanjohura prej Sun 23 Feb 2014, 21:18

Dua dhe dashuroj jane dy gjera te ndryshme...
Pra une i besoj fjales ,,Te dua''

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5630
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Sa besoni ne fjalen "Te Dua"

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi