» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Wed 27 Feb 2008, 11:26

esht kallaj qe te besh ni mashkull per veti qe te jesh e bukur dhe morale
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 11:34

per mua bukuria nuk ka aspekt se ka ai mashkull apo femer por respekti i saj apo i tij si dhe karakteri e jo te jet 100 fytyresh,mbas krahut te tradhton me tjetren apo tjetrin sepse dashuria nuk esht loj me top te luash por esht nje dashuri qe e ke ta mbash e jo me dredhira sepse keto gjera e bejn qe edhe femren apo mashkullin e ben per vehte ,sepse nga bukuria nuk jemi as te paret mendoi as te mbremet por bukuria esht zemra qe e ke te paster


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Wed 27 Feb 2008, 11:40

ashtu motrushe qe te kesh zemer te mir dhe te jesh e moralshme gjdo mashkull e ban per veti cillin e don edhe e merr e jo te jesh ni njeri i bukur dhe jo mir ne men ka shum se veq ipovrokojn mashkujt edhe ata nuk kan qare ba ngajt ma tyne se mashkujt dihen diqka ne veti
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 11:43

jo motrushe nuk esht ashtu se si mashkulli si femra kur ka dashuri te vertet nuk i shkon syri tek kafshata e huaj


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Wed 27 Feb 2008, 11:47

po motrushe sod po ka gjith qka po ka majshkuj te mir dhe ka te kqi po edhe vajza ka
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 13:51

po motrushe ka qka te thash se ka shum se mbas krahut tjetres -apo tjetrit menjeher i thot te dua edhe pse te ka then ty


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Wed 27 Feb 2008, 14:03

po motrushe ashtu esht
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 06:50

nese je i ,apo e sinqert ne love e jo me dredhira e ben at mashkull apo femer per vehte epo qe nuk din ta mbash ket shum shpejt e largon


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Feb 2008, 08:27

Po motrushe ashtu eshte, dashuria eshte ne shpirt e zemer, qe aty nuk shkulet kollaj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 08:30

ashtu esht motrushe se kur esht dashuria edhe duhet ta mbash sepse si me te dashurin apo dashuren duhet te jesh jo vetem e dashuruar apo ta duash por edhe te jesh shum i afert me te shok te ngusht sepse ne tjeter menyr shpejt dashuria shenderrohet apo e humb shpejt


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Mar 2008, 22:19

Veshtir te gjesh dicka ashtu si e do.
Por me e rendesishmja eshte te kalosh mir me te person.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Mon 17 Mar 2008, 21:31

boooo ktu nuk ben dot per vete asnje se te duket vetja si ne manastir... te gjitha motra e vellezer Sad
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:09

te besh per vete nje femer apo mashkull eshte dhunti e lindur dhe mund te jete dhe art i fituar
por kurrsesi nuk mund te jete faktor estetik...
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:39

ueeeeeeeeee ja kjo... ca do beje ti te me beje per veten e jote muve Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 21:03

po pse me rrush ste kam bere akoma???
duke marr parasysh qe vetem me te dy nuk bejme pjese ne manastir Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:21

edhe un vallai skam men me u bo murgesh Very Happy le ce ke me pas vlla kte ktu e vras mamin mi Shocked ehe
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11546
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 22:01

nuk mora gjo vesh
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 22:48

dmth qe mirela do qe te bej ty per vete Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 10:40

666 u kuptove tani hehehe pyet edhe ki1n3z1n mbase mer sqarimin e duhur Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:57

triniti shkruajti:dmth qe mirela do qe te bej ty per vete Very Happy:D:D


un ate asiiiiiher mi 8) Razz

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11546
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 21:43

He mi se gjynaf edhe ai Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Musafir prej Thu 20 Mar 2008, 08:21

jo mi jo nuk ka gjynof sot Very Happy Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 20 Mar 2008, 08:31

morena my love ju puc fort te dyjave
une do preferoja tu beja juve te dyjave per vete flower flower flower flower flower flower
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 20 Mar 2008, 09:13

memaliaj shkruajti:morena my love ju puc fort te dyjave
une do preferoja tu beja juve te dyjave per vete flower flower flower flower flower flower

Dashka dy djali Shocked cherry puc
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Mar 2008, 12:01

memaliaj shkruajti:morena my love ju puc fort te dyjave
une do preferoja tu beja juve te dyjave per vete flower flower flower flower flower flower

Ska dy nc nc nc o njeren o tjetren hehe Razz Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Adisa prej Fri 21 Mar 2008, 16:51

shum kallaj Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:14

Shocked ate them edhe une Very Happy:D:D Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 Mar 2008, 20:15

Ja ke fut kot plako hahahaha Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:18

o 85 vjecare kujt i thua plak ti mi ?
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 Mar 2008, 20:20

uuuu te me maresh te keqen ooooo plakush hihihihi Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Sat 22 Mar 2008, 20:29

te keqen une ty ? pak kam te keqiat e mia une... dhe te tuat mangut kam Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:30

je ce je merr dhe te miat ti Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11546
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Mon 24 Mar 2008, 21:12

mirela shkruajti:je ce je merr dhe te miat ti Very Happy
mi jep Very Happy:D:D:D....
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:09

Shocked ti dukesh 666 qe je plakush mos u mbure kot edhe i shemtut je ri se je mire beqare se nuk te mer njeri:| Neutral Neutral Neutral
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11367
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Tue 01 Apr 2008, 21:33

Zemera_e_thyer shkruajti:Shocked ti dukesh 666 qe je plakush mos u mbure kot edhe i shemtut je ri se je mire beqare se nuk te mer njeri:| Neutral Neutral Neutral

ueeeeeeeeeee zemra e thyer pse kete mendim per mua ti ???
jeni ju qe thoni ne dashuri nuk shikohet pamja e jashtme Sad
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Tue 08 Apr 2008, 23:39

ec pra mo u pa puna, i ke mar i here edhe kto te mijat Very Happy:D:D
te kqijat e kisha dhafin Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 21:03

hmmmmmmmmm ooooooooooo nuk jam discarica te keqiash una... nqse ai muhabeti juj eshte i keq ma keni dhen te gjitha nje here Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 12:24

vallai se di kto te tjerat po muve muhabetin e kam shume te embel thone Very Happy:D:D, kshu qe e kam dhene ekskluzivitetin Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 18:11

mmmm du me e provu kte embelsine tate i her une trinto... du du du du du miiiiiiiiiiiiiiiii me ke dhene edhe muve i her ekskluzivitetin Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11259
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 20:20

ta kam thene 99 e kan marr me tapi Very Happy:D:D skam cbej

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12075
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi