» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Urrej.....

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 01 May 2010, 23:40

urrej korupsionin
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:41

Urrej ALBIN KURTIN

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Sat 01 May 2010, 23:42

Urrej politikuajt!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11849
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 01 May 2010, 23:43

urrrej kengen qe me pelqen e sdurohem duke degjuar

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:43

Urrej varferin ne Kosove
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 01 May 2010, 23:44

urrej ket siper uuuuuuuuuuuuuuuuu

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:45

Urrej Elhami Rexhepin

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 01 May 2010, 23:46

urrrej prap ket siperr r seee dreqi vet eshte kjo

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 01 May 2010, 23:46

urrej ata si deshtojn
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:48

Urrej njerzit me karakter te dobet

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 01 May 2010, 23:48

urrrej bukfalishtenn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Sat 01 May 2010, 23:49

Urrej njerezit dyfytyresh!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11849
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 01 May 2010, 23:50

urrej edhe une at si dririt qe tha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12932
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 00:53

urrej shoqerin e interesit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 03 May 2010, 12:28

urrej diko si vlerso dhe publiko shum gabim
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga deti prej Mon 03 May 2010, 12:33

Urrej ata qe misherohen me urrejtjen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13753
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Interesant prej Mon 03 May 2010, 14:38

Urrej mohuesit e identitetit personal dhe mohimit te asaj qe jane me te vertete !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13892
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 15:18

urrej netin se me esht bere si gruaja e babit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 May 2010, 15:25

Arjana shkruajti:urrej netin se me esht bere si gruaja e babit
urrej veren

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 15:28

haha o e urrej,e vendosa do i kerkoj ndarje me ligj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 03 May 2010, 17:53

urrej kur njerezit qe kan filluar te bejne si te ditur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Interesant prej Mon 03 May 2010, 18:05

Urrej perqafuesit e injorances dhe zgjedhjen e te jetuarit me te .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13892
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 03 May 2010, 19:32

urrej dyfytyreshin e njeriut

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 03 May 2010, 20:18

i urrej personat si i futin hundet qko kund
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Mon 03 May 2010, 23:52

urrej kur flisni tinez
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 04 May 2010, 19:32

urrej eshte fjale qe nuk ben per mua

kush me urren ja shtofte me teper urrejtjen

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 04 May 2010, 20:04

Urrej fjalen "te urrej"

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11156
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 04 May 2010, 20:22

e urrej vetmin
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10882
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 22:58

urrej urrejtjen
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Besi prej Tue 04 May 2010, 23:19

Klea.Love shkruajti:urrej eshte fjale qe nuk ben per mua

kush me urren ja shtofte me teper urrejtjen

1.Nese fjala "urrej"nuk ben per ju,atehere si e shpjegon ato me poshte...?
2.Nga gjithe ato postime me poshte,gjithnje gjendet ose fjala "njeri" ose fjala "fallsitet"!
3.Nje thenje e urte thote:"I urituri gjithnje e permend buken (bukfalishte:ajo cka i mungon njeriut e permend me shume)"
4.A nuk nenkupton kjo se pikrishte ty,ne kuptimin e plote te fjales ke munges te theksuar te jesh njeri dhe te jesh origjinale dhe e vertete?Perderisa ke kaq urretje per njerezit kaq shume?
5.Nese dikush nga Stafi e fshin kete postim,atehere une e shoh si jo serioze,sepse e bera si fakt i atij mendimi qe kam thene per kete antare,se nuk eshte serioze aspak,nuk kam qendrim-eshte ka fryen era.Faktet jane me poshte nese i krahasojme me postimin e saj me larte.

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Tue 31 Mar - 18:51
+
----
-
urrej fallsitan e njerzve


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Wed 1 Apr - 10:02
+
----
-
urrej njerezit qe terhiqen se din me shum edhe fallsitan


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Wed 1 Apr - 10:06
+
----
-
urrej thashethemet sidomos keto ne virtualita


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 17 Apr - 23:16
+
----
-
urrej njerezit qe flasin kot edhe genjejne shume


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 17 Apr - 23:16
+
----
-
urrej njerezit qe flasin kot edhe genjejne shume


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Tue 21 Apr - 17:00
+
-
HMMMMMMM urrej vetem nje person edhe esht femer ja bofte zoti si te gjej nuk them me teper


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 26 Apr - 23:21
+
----
-
urrej njerez qe me gjudikoin kur esht nje motiv ne mes


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Mon 27 Apr - 23:31
+
----
-
URREJ PADREJTSINE E PERSONAVE QE JAN XHELOZE EDHE GENJESHTARE

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Mon 27 Apr - 23:41
+
----
-
urresj fallsitetin


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Thu 25 Jun - 19:51
+
----
-
urrej disa njerez qe sja vlen te meresh me to

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Thu 25 Jun - 19:55
+
----
-
urrej njerezit me dy fytyra


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 26 Jun - 16:38
+
----
-
urrej shum njerezit qe nuk dine te komunikoin

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 26 Jun - 16:44
+
----
-
urrej dyfytyreshin

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Mon 29 Jun - 20:52
+
----
-
urrej vizitoret

nga Klea.Love prej Fri 3 Jul - 19:30
+
-
urrej njerez qe flasin kot edhe bejne si interesant

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 3 Jul - 19:43
+
----
-
urrej kur njerezit harrojne se nga kan ardhur edhe bejne sikur kan kapur qiellin me dore

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 15:50
+
----
-
urrej fallsitan e njerezve

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 18:41
+
----
-
urrej njerezit qe flasin kot nganjehere

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 18:49
+
----
-
urrej shum njerezit qe kan shum fytyra edhe qe meren me thashetheme

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 18:52
+
----
-
urrej mos vall nuk ja vlen ti urrei miti sepse humbim kohe vete edhe gjdo njeri ncjerr facen e vet se si eshte sado vone

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sat 5 Sep - 18:49
+
----
-
urrej kur njerezit meren me thashetheme kur se njohin njeriun urrej kur njerezit nuk din cfar domethene shoqeri edhe terhiqen te mire edhe nga mbrapa cfar nuk thone urrej njerezit me dy fytyra

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Tue 8 Sep - 16:58
+
----
-
urrej njerez qe meren me thashetheme edhe kan dy fytyra

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 16 Oct - 17:36
+
----
-
urrej fallsitan qe kan disa

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sat 17 Oct - 18:53
+
----
-
urrej thashethemet edhe genjeshtrat

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 18 Oct - 10:34
+
----
-
URREJ KUR UN TREGOHEM E SINQERT ME TE GJITHE PASTAJ JU NGEL HADRI PER GJDO GJE URREJ SHOQERIN FALLSO URREJ SHOQERIN PER INTERES

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Wed 18 Nov - 22:06
+
----
-
urrej njerezit qe i ikin te vertetes


Jane vetem gjysma,ka po aq.Eshte personi nr 1,qe ka shpreh me se shumti urretje ketu dhe ne fund me thote,nuk eshte kjo fjale per mua!Hajde foshnje,hajde.Femija di te kete kujdes me shume.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10937
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arjana prej Tue 04 May 2010, 23:22

urrej kur kapemi nga gjerat me te thjeshta vetem per tu bere pak me shum interesant
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arni-y prej Fri 07 May 2010, 13:38

urrej alkoolin e tepėrt, pasi turbullt i kujtoj momentet e bukura qė kaloj kur jam i dehur... =)
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9329
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga lolita prej Fri 07 May 2010, 21:51

Urrej

Smundem te kem urrejtje un ndaj askujt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15634
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 07 May 2010, 22:59

1.Nese fjala "urrej"nuk ben per ju,atehere si e shpjegon ato me poshte...?
2.Nga gjithe ato postime me poshte,gjithnje gjendet ose fjala "njeri" ose fjala "fallsitet"!
3.Nje thenje e urte thote:"I urituri gjithnje e permend buken (bukfalishte:ajo cka i mungon njeriut e permend me shume)"
4.A nuk nenkupton kjo se pikrishte ty,ne kuptimin e plote te fjales ke munges te theksuar te jesh njeri dhe te jesh origjinale dhe e vertete?Perderisa ke kaq urretje per njerezit kaq shume?
5.Nese dikush nga Stafi e fshin kete postim,atehere une e shoh si jo serioze,sepse e bera si fakt i atij mendimi qe kam thene per kete antare,se nuk eshte serioze aspak,nuk kam qendrim-eshte ka fryen era.Faktet jane me poshte nese i krahasojme me postimin e saj me larte.

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Tue 31 Mar - 18:51
+
----
-
urrej fallsitan e njerzve


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Wed 1 Apr - 10:02
+
----
-
urrej njerezit qe terhiqen se din me shum edhe fallsitan


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Wed 1 Apr - 10:06
+
----
-
urrej thashethemet sidomos keto ne virtualita


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 17 Apr - 23:16
+
----
-
urrej njerezit qe flasin kot edhe genjejne shume


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 17 Apr - 23:16
+
----
-
urrej njerezit qe flasin kot edhe genjejne shume


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Tue 21 Apr - 17:00
+
-
HMMMMMMM urrej vetem nje person edhe esht femer ja bofte zoti si te gjej nuk them me teper


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 26 Apr - 23:21
+
----
-
urrej njerez qe me gjudikoin kur esht nje motiv ne mes


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Mon 27 Apr - 23:31
+
----
-
URREJ PADREJTSINE E PERSONAVE QE JAN XHELOZE EDHE GENJESHTARE

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Mon 27 Apr - 23:41
+
----
-
urresj fallsitetin


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Thu 25 Jun - 19:51
+
----
-
urrej disa njerez qe sja vlen te meresh me to

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Thu 25 Jun - 19:55
+
----
-
urrej njerezit me dy fytyra


Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 26 Jun - 16:38
+
----
-
urrej shum njerezit qe nuk dine te komunikoin

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 26 Jun - 16:44
+
----
-
urrej dyfytyreshin

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Mon 29 Jun - 20:52
+
----
-
urrej vizitoret

nga Klea.Love prej Fri 3 Jul - 19:30
+
-
urrej njerez qe flasin kot edhe bejne si interesant

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 3 Jul - 19:43
+
----
-
urrej kur njerezit harrojne se nga kan ardhur edhe bejne sikur kan kapur qiellin me dore

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 15:50
+
----
-
urrej fallsitan e njerezve

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 18:41
+
----
-
urrej njerezit qe flasin kot nganjehere

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 18:49
+
----
-
urrej shum njerezit qe kan shum fytyra edhe qe meren me thashetheme

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 30 Aug - 18:52
+
----
-
urrej mos vall nuk ja vlen ti urrei miti sepse humbim kohe vete edhe gjdo njeri ncjerr facen e vet se si eshte sado vone

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sat 5 Sep - 18:49
+
----
-
urrej kur njerezit meren me thashetheme kur se njohin njeriun urrej kur njerezit nuk din cfar domethene shoqeri edhe terhiqen te mire edhe nga mbrapa cfar nuk thone urrej njerezit me dy fytyra

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Tue 8 Sep - 16:58
+
----
-
urrej njerez qe meren me thashetheme edhe kan dy fytyra

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Fri 16 Oct - 17:36
+
----
-
urrej fallsitan qe kan disa

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sat 17 Oct - 18:53
+
----
-
urrej thashethemet edhe genjeshtrat

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Sun 18 Oct - 10:34
+
----
-
URREJ KUR UN TREGOHEM E SINQERT ME TE GJITHE PASTAJ JU NGEL HADRI PER GJDO GJE URREJ SHOQERIN FALLSO URREJ SHOQERIN PER INTERES

Re: Urrej.....
nga Klea.Love prej Wed 18 Nov - 22:06
+
----
-
urrej njerezit qe i ikin te vertetes


Jane vetem gjysma,ka po aq.Eshte personi nr 1,qe ka shpreh me se shumti urretje ketu dhe ne fund me thote,nuk eshte kjo fjale per mua!Hajde foshnje,hajde.Femija di te kete kujdes me shume. me ke ber te qesh shume bessi ti qe mbahesh si staff ketu haha e ke parasyshe temen apo gabon realitetin me virtualitetin meqe je me i madh se une edhe shum me i madh se une ,nuk po dal nga tema sepse e kerkon tema qe te pergjigjem kshu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,urrej fallsitan e keti lart sepse ben sikur i ditur mos vall ke ndonje nevoje per vizite mo lali se me dukesh se ke mengut ndonje gje vallai

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 May 2010, 13:59

Urrej njerezit qe lepihen kot ..

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 11 May 2010, 13:52

Urrej njerezit egoist

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Drini prej Tue 11 May 2010, 15:57

Urrej kur dashurine ma kthejne me urrejtje!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11849
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 11 May 2010, 16:13

nuk urrej une fare

por kush me urren le tja shtoje zoti haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17625
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Arni-y prej Sat 15 May 2010, 04:03

urrej njė profesor timin, qė ka vajt pėr ne gjirim nė Shqipėri dhe ka haruar tė kthehet prap! Razz
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9329
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 15 May 2010, 08:12

Me duket se keni urryer mjaft,skeni nevoj ta shpreheni kemi nevoj per bashkim ,mjaft urrejtjeve.
Tema mbyllet
.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Urrej.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 15 e 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi