» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Menyra me e mire per.....?

Shko poshtė

Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2008, 19:45

Sipas jush cila eshte menyra me e mire per te haruar dike qe te ka ber te vuash???

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga mirela prej Fri 07 Mar 2008, 17:41

TA HARROSH FAREEEEEEEEEEE Mad
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Mar 2008, 17:50

Harroje fare eshte menyra me e mire thjesht mos ja var ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Adisa prej Fri 07 Mar 2008, 17:58

ta harrosh dhe mos ta kujtosh fare
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Guest prej Sat 08 Mar 2008, 15:39

po edhe une jam e pajtimit me Nakin qe ta harroi krejt e mos ta kujtoi se ka ekzistuar


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga dano prej Sun 09 Mar 2008, 07:47

Per mendimin tim do ishte me mie qe te zhdukje cdo gje qe te ka dhuruar ai masanej te mundoheshe ne maksimum qe te harroje sepse ne qofte se ti ke dicka qe te ka dhuru ai do jet shum e rond per ta harru.
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 11 Mar 2008, 09:49

Nuk eshte nje loje qe harohet nuk eshte e lehte te haroshe dike qe diku ne zemren tende ka bere vende ,nuk mundesh do koh edhe pse koh diku ne thellsin e zemres ndodhet:pirat:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga deti prej Tue 11 Mar 2008, 11:11

Qe te jesh sa me larg tij/saj, pra larg syve - larg zemres.
Perndryshe, prania e tij/saj, qofte edhe vetem fizike, ben qe te mos ndjehesh mire.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga triniti prej Mon 17 Mar 2008, 23:23

per mendim tim kjo nuk eshte menyre ...
pse ta harroj mo njerez, ka bere pjese ne jeten time, ashtu si me ka bere te vuaj me ka falur edhe caste lumturie...

menyra me e mire per mos vuajtur me, do te ishte thjesht te pranoja faktin qe mes nesh nuk eci kaq...
duke kerkuar qe te harrosh dike nuk ke per ta harruar kurre, sepse duke menduar menyren se si ta harrosh do e kujtosh gjithmone... thjesht vazhdo jeten dhe do te shohesh qe do gjesh dicka edhe me te mire Very Happy:D:D
dmth do arrish te kuptosh qe ne fund te fundit nuk humbe asgje... perkundrazi cdo eksperience na forcon me shume...
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:46

sa e moderuar qe eshte kjo mor zot... o trinto te dua moj Very Happy:D:D po me kusht te me harrosh shume shpejt Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga triniti prej Tue 18 Mar 2008, 20:57

jo thoj po deshe Very Happy:D:D
edhe muve edhe muve danc
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12003
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 21:51

nuk e them me
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga bovari prej Sun 27 Apr 2008, 16:52

Tani une kur isha ne gjimnaz para ores se mesimit ku do tregonte perfundimin e provimit i thoja mesuese nese nuk e themi nje pyetje dhe marim 84 a do na e vente ne regjister 85 ?? Arsyeja e thjesht sepse ne kete rast une e e pesoja dmth me luante nje note ,do merja maksimum.
Edhe ketu ne kete teme nese une do ti kisha shkelur kujt ne damar athere do e thoja me te madhe qe personi duhet harruar ama kur me eshte shkelur mua ne damar nuk harroj bile e dua me shume Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga 666 prej Sun 27 Apr 2008, 21:11

sa e lehte qe eshte per disa njerez te harrojne...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga mirela prej Sun 27 Apr 2008, 23:24

menyra me mire per te haruar thjesht mos ta mendosh sepse nese ti emendon dmth.qe se ke harru....nuk harohet thjesht vihen menjeane......

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Geri prej Wed 04 Mar 2009, 22:10

Te mos e mendosh hic ate persone Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16059
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Menyra me e mire per.....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi