» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Thu 26 Jun 2008, 16:14

GJERMANIA &.......SPANJĖ apo RUSI?????59 59 59 59 59 59
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Jun 2008, 19:22

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Gjermania nuk ka shpresa ..Sivjet ka per ta mar Rusia Cool
Cool Cool sa te ja fus Rusis
car do me fut 8) 300 ket her console

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Thu 26 Jun 2008, 23:39

Ma fute mire kesaj radhe bash 300 te degjofsha me ma mire ma befsh Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Fri 27 Jun 2008, 00:09

Naki shkruajti:Ma fute mire kesaj radhe bash 300 te degjofsha me ma mire ma befsh Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

her tjeter em pyt mu Neutral Neutral
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10884
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Fri 27 Jun 2008, 12:19

Naki shkruajti:Ma fute mire kesaj radhe bash 300 te degjofsha me ma mire ma befsh Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


i am sorry console console console jocolor jocolor jocolor
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Fri 27 Jun 2008, 12:23

GJERMANIA apo SPANJĖ


kush fitoj nje ndeshje futbolli EM 2008?
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Jun 2008, 19:25

SPANJA danc (Naki mos me degjo se do humbesh prap lek 8) )

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Sat 28 Jun 2008, 16:54

Jo do ja jap Gjermanise se Spanja nuk njohu Republiken e Kosoves Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Jun 2008, 20:09

Spanja fitore sot danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Sun 29 Jun 2008, 20:18

Gjermania fitore sot study

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Jun 2008, 20:36

Annika spanja mi degjo mua hahahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Sun 29 Jun 2008, 20:41

Annika/Gjermania apo Morena/Spanja kush fitoj ne mbrėmje???Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga blina prej Sun 29 Jun 2008, 21:27

Gjermanija gjithesesi duhet te fitoj sonte.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11441
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Sun 29 Jun 2008, 22:42

Gjermania i humbur ne Spanja 0-1 Sad

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sun 29 Jun 2008, 23:24

vfk spanja Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10884
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 11:40

Annika shkruajti:Gjermania i humbur ne Spanja 0-1 Sad
Te thash motra nuk kishin shpresa jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Mon 30 Jun 2008, 12:02

morena shkruajti:
Annika shkruajti:Gjermania i humbur ne Spanja 0-1 Sad
Te thash motra nuk kishin shpresa jocolor

Ok motra jocolor lojė e fatit kush fitoj nje ndehsje ne futbolli Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:47

SPORTI ESHT LOJA ME E BUKUR PER MOMENTIN NE BOT
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga visitor prej Sun 17 Aug 2008, 14:40

Symbyllas kur ikin dritat ne nje fushe 4x4m ben edhe 4x5m 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Geri prej Sun 17 Aug 2008, 19:12

heheheh n.q.s e ke per futbollin kjo gjo ndodh vetem ne kalceto shota ku i dihet bohen kacurel te gjithe heee
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga akili prej Sun 17 Aug 2008, 19:38

nuk e dini kete loje po me pelqen shume kur loze me disa tipa i tipe e vertet apo bej si te them une
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 18 Aug 2008, 11:39

Futboll nuk ka gje me te bukur edhe pastaj tenisi,patinazhi

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Interesant prej Mon 18 Aug 2008, 12:15

Zemera_e_thyer shkruajti:Futboll nuk ka gje me te bukur edhe pastaj tenisi,patinazhi

a te pelqen me shume sulmi a mbrojtja Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Mon 18 Aug 2008, 18:35

Me pelqen shume vrapues i distancave tė shkurtra & Baskebolli ne Olimpiadė 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga klenisa prej Tue 19 Aug 2008, 00:16

sporit qe pelqej eshte folejbolli
avatar
klenisa

Shteti : ne nje cep te botes
Postime : 25
Kyējet nė forum : 10704
Regjistruar mė : 18/08/2008
Profesioni : shakaxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Sat 06 Sep 2008, 11:49

Kush fitoj nje ndeshje futbolli ne sot Shqiperia apo Suedia? danc danc danc danc

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Annika prej Sat 06 Sep 2008, 22:33

Suedia - Shqiperia 0-0 danc

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Geri prej Tue 09 Sep 2008, 21:44

Do fitojme a jo neser me ekipin modest Malten ???
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Tue 09 Sep 2008, 23:30

Une them po dhe e vura ne bast 1/1 single
Shqiperi - Malta 1/1 ( fut leke sa te duash shume e sigurt)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Sep 2008, 08:55

Futni futni se eshte i sigurt Naki .Pastaj po humbet ju jep leket ky hahhhahahahahaahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga no_name prej Sun 28 Sep 2008, 07:01

ping-pongu me pelqen shum edhe me bo ski Very Happy:)
avatar
no_name

Shteti : pune
Postime : 11
Kyējet nė forum : 10587
Regjistruar mė : 26/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Interesant prej Mon 29 Sep 2008, 09:13

Loja me glloka NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Naki prej Mon 29 Sep 2008, 10:17

interesant shkruajti:Loja me glloka NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Hahahahahahaaaa mua topi dhe gjuajtjet jashte vijes 6.25 cm 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Interesant prej Mon 29 Sep 2008, 10:24

Naki shkruajti:
interesant shkruajti:Loja me glloka NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
Hahahahahahaaaa mua topi dhe gjuajtjet jashte vijes 6.25 cm 8)

hahahahahaha sa je i sakt Naki ne gjuajtje prej 5 gjuajtjeve ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 30 Sep 2008, 11:30

futboll,tenis,golf

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Sep 2008, 11:39

interesant shkruajti:Loja me glloka NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral


Shocked Neutral

Me pelqen Patinazhi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Kotelja prej Sat 04 Oct 2008, 22:12

Noti, pa dyshim. Kam deshire te jem vetem ne det, ne mengjes ose ne mbremje dhe te bej akrobacione te ndryshme. Aty gjithmone fitoj bindjen qe jam me e lumtura ne bote.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga memaliaj prej Thu 09 Oct 2008, 16:30

interesant shkruajti:Loja me glloka NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
sa gusto paske per lojen mor dreq hahahahaaaaaa:|

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Interesant prej Thu 09 Oct 2008, 17:19

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:Loja me glloka NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral


Shocked Neutral

Me pelqen Patinazhi


Memaliaj
sa gusto paske per lojen mor dreq hahahahaaaaaa:|

Eshte nje loje qe te le mbresa te luajsh prap lal ... edhe pse kam per qejf sportet luftarake, kjo nuk duhet shume mund dhe force NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga jani prej Fri 10 Oct 2008, 11:51

tenisi eshte shume loje e bukur
avatar
jani

Shteti : tirone
Postime : 34
Kyējet nė forum : 10620
Regjistruar mė : 15/09/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cili sport /ose lojė ju pėlqen mė shumė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi