» Cila ėshtė miqėsia sot?
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Geri (7161)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
lolita (6766)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Annika (6751)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Interesant (4173)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Arjana (3724)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
albi (3377)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 
Adisa (3282)
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_lcapHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Voting_barHyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Vote_rcap 


Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana !

Shko poshtė

Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Empty Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana !

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Apr 2012, 23:12

Nje plak po e sheh nje mocanikun e tij duke ikur ne drejtim te malit.
-Ou, ndalu bre Mahmut e mos u tut se kane shkuar shkijet, ka ardhe KFOR-i, erdhi liria, mos ik !
-Liria ka ardhe per ty se mua mu paska luajt nana, tha Mahmuti i cili nuik kishte qene bash i rehatshem.

firma.................................................................................................................................................................................
Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Image110Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Bb_net10Hyri KFOR-i, na u paska luajt nana ! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi