» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Brazilanja Natasha Moraes shet floket e saj, blen nje shtepi per familjen

Shko poshtė

Brazilanja Natasha Moraes shet floket e saj, blen nje shtepi per familjen

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 00:25

U bė e famshme pėr flokėt e saj shumė tė gjatė, por shumė shpejt ju desh tė hiqte dorė prej tyre. Brazilianja, Natasha Moraes de Andrade ka shitur flokėt e saj tė gjatė pėr tė blerė njė shtėpi pėr familjen e saj. Flokė, qė nuk i kishte prerė qė nė lindje, kishin arritur gjatėsinė njė metėr e gjashtėdhjetė centimetra.
Natasha arriti tė shiste flokėt e saj pėr 1.200, ndėrsa ka mundur tė marrė donacione edhe 2.500 euro tė tjera. Me kėto para ajo u ka mundėsuar njė jetė mė tė mirė familjarėve tė saj.
Para se tė merrte vendimin e vėshtirė, adoleshentes ju desh sė paku njė orė pėr tė larė flokėt, dhe katėr orė pėr t’i krehur. Tani qė flokėt e saj janė vetėm 40 cm, ka treguar se ndjehet e lumtur pėr gjestin altruist.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi