» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Shko poshtė

Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 01:18

Shumica e keni pare filmin 2012 dhe shumica besoni se ne vitin 2012-ten do te shkaterrohet bota. Atehere nese bota shkaterrohet edhe 7 muaj, pse ne per keta 7muaj te mos bejme qejf ?. Stafi ju jep disa keshilla se si tė kenaqeni deri ne fundin e shkaterrimit te botes.
1. - Merrni kredi 15.000 Euro me 0 % shpenzime administrative ne Raiffeisen Bank dhe 20.000 euro pa garantues ne TEB Bank (gjithsesi sdo ta ktheni kredinė).
2. Vjedhni rryme sa te mundeni se edhe ashtu KEK-u po privatizohet ( ku me dite a e prete privatizimin).
3. Beni seks cdo dite ( ska lidhje me kend komshit apo me larg)
4. Shprehjna dashurine komshikes keta 7 muaj se me pas do te jete vone.
5. Mbushuni me borgje deri ne fyt shkoni ne Durres se ku me dit a shkoni ma.
6. Cdo nate pini nga 4-5 gajbe birra se veq ne kete menyre mund te flini me gruan.
KUJDES: nese ndodhe qe fundi i botes eshte gabim kini parasysh kete:
- Ma mire vrisni veten se kan me ua kajt nonen bankat, komshit e gruaja Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga bora prej Thu 17 May 2012, 08:23

bo bo cfare sygjerimi po ti ore cfare ke me bo nga keto te 6 pika eeeeeeeeeeeeeeeee me thuj jo per gjo po deri diku bashkepunojme Cool
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11005
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 15:36

Very Happy he ke propozim ti piken 1 dhe 2 e heqim fare Very Happy edhe piken 5 se e kemi afer nuk na duhen shume leke per autobus Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga bora prej Thu 17 May 2012, 16:49

sa per piken e 5 shpine e kemi ne plazh dhe nuk harxhojme lek fare ahahahahahaahhsa per pikene 1 dhe te 2 nje cik me rrezik hahahahhaah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11005
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga ZeQo prej Thu 17 May 2012, 18:20

une pe marr qit mromen 4 gajbe piva nashta um del nven te nazlies naj qisi qe po lun filma cullak
avatar
ZeQo

Postime : 12
Kyējet nė forum : 8839
Regjistruar mė : 03/10/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 18:52

Eh mire Zeqo piken 6 more ti.
Piken 5 mori Mela dhe anuloj pikat 1 dhe 2
Cka me mbeti mua more Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga bora prej Thu 17 May 2012, 21:59

Naki shkruajti:Eh mire Zeqo piken 6 more ti.
Piken 5 mori Mela dhe anuloj pikat 1 dhe 2
Cka me mbeti mua more

eja me mu ne piken 5 si thu
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11005
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 22:05

mela shkruajti:
Naki shkruajti:Eh mire Zeqo piken 6 more ti.
Piken 5 mori Mela dhe anuloj pikat 1 dhe 2
Cka me mbeti mua more

eja me mu ne piken 5 si thu
Ah kujdes vajzo se ke mund te gabosh pikat Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga bora prej Thu 17 May 2012, 22:32

a thu eeeeeeeee
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11005
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga albi prej Thu 17 May 2012, 22:39

bota nuk do te shkatrohet dhe shum shekuj ashtu si keni mjaft koh te knaquni
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12570
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga Naki prej Thu 17 May 2012, 22:45

albi shkruajti:bota nuk do te shkatrohet dhe shum shekuj ashtu si keni mjaft koh te knaquni
Dmth mund ti perdorim te 6 pikat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga bora prej Fri 18 May 2012, 10:26

eshte genjeshter nuk ka me u shaterru bota ne funed te 2012 Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11005
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga albi prej Fri 18 May 2012, 16:25

po mela nuk do te shkatrohet kjo bot ne 2012 po as ne vitet tjera dhe mos keni frig nga vdekja po dashuroheni se me shum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12570
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėnaquni para se tė shkatėrrohet bota

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi