» Cila ėshtė miqėsia sot?
Humor Shkodran Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Humor Shkodran Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Humor Shkodran Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Humor Shkodran Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Humor Shkodran Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Humor Shkodran Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Humor Shkodran 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Geri (7161)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
lolita (6766)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Annika (6751)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Interesant (4173)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Arjana (3724)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
albi (3377)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 
Adisa (3282)
Humor Shkodran Vote_lcapHumor Shkodran Voting_barHumor Shkodran Vote_rcap 


Humor Shkodran

Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:42

Meqen se Shkodra shquhet per humor shum te kendshem dhe se un vdes per humorin shkodrran ,mendova ta hap kte tem dhe te qeshim se bashku ....
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:42

Nji burre poterrexhi i bertet grues:
- Si ma plase shpirtin, moj grue! Ti po me shtjen ne dhe per se gjallit!
- Deksh e mos u njallsh!
- Ti njate don, se merr burrin tjeter.
- S'di kur po vjen ajo dite! Do ta ve mire gishtin ne temth se ke me marre.
- Merr edhe dreqin, ne dac!
- Jo, s'ban, se kam pase te birin.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:43

- Nastradin! - e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
- S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike, se fundja, djali s'eshte vetem i imi, eshte dhe i yti.
- Ti tund gjysmen tende - i tha Nastradini - gjysmen time lere te qaje.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:44

Nje femije, tue shikue me vemendje floket e babes, pa disa qime te bardha dhe e pyet:
- Babe, pse disa qime nga floket e tu jane te bardha?
- Se babes i del nje qime e bardhe, sahereqe djali i tij ben nje te keqe - i pergjigjet i ati.
Femija mejtohet pak e pastaj pergjigjet:
- Atehere gjyshi duhet t'i kete pase shume te keqinj femijte. Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:45

Me« falni shok se po ju shqetsoj, a e pini duhanin?
- Po - u pe«rgjegj shoku - me te« dredhun...
- A keni nje« lete«r duhani se me« mungon?
- Posi urno, me gjithe« qef.
- Po duhan a keni?
- Sigurisht po.
- A ma mbe«shtjell nje« fije se nuk po di.
- Po mor zotni urno!
- Po me e ndez a keni?
- Po! tjete«r gja a ju duhet?
- Jo, te« tjerat i kam vete«... Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 18:44

Humor kinez rockstar Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 20:09

Kotelja shkruajti:Humor kinez rockstar Neutral Neutral Neutral Neutral
pse a nuk po te pelqen kotelja a pjer nga shkodra bre :bravo023: :bravo023:
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 08:15

Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Sep 2008, 08:58

Rockstar shkruajti:- Nastradin! - e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
- S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike, se fundja, djali s'eshte vetem i imi, eshte dhe i yti.
- Ti tund gjysmen tende - i tha Nastradini - gjysmen time lere te qaje.
Neutral Neutral Neutral
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 09:20

ghaghaghaghaaa Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Naki prej Thu 11 Sep 2008, 09:42

Rockstar shkruajti:- Nastradin! - e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
- S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike, se fundja, djali s'eshte vetem i imi, eshte dhe i yti.
- Ti tund gjysmen tende - i tha Nastradini - gjysmen time lere te qaje.
Hahahahahah e nuk je normal ti Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Humor Shkodran Image110Humor Shkodran Bb_net10Humor Shkodran Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Sep 2008, 13:58

Naki shkruajti:
Rockstar shkruajti:- Nastradin! - e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
- S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume duke tundur djalin qe qan? Tunde dhe ti njecike, se fundja, djali s'eshte vetem i imi, eshte dhe i yti.
- Ti tund gjysmen tende - i tha Nastradini - gjysmen time lere te qaje.
Hahahahahah e nuk je normal ti Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
hehehhe ky esht nastrradni Lele cfar me boo danc danc
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Sep 2008, 14:00

A me« jep 100 leke« borxh, - i thoshte nje«ri nje« te« njohurit te« vet.

- Mund t'i jap, po desha te« them se paraja i ndan shoke«t.

- Po ne nuk kemi ndonje« fare« shoqe«rie, mor burre«!
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Sep 2008, 14:02

vjen nje mergimtare nga Zvicra dhe fejohet me nje vajze te pashkolle ne kosove.Nje dite ai e thrret per takim dhe vajza qe nuk kishte dale kurre per shetitje,fillon pyetjet nga me te ndryshmet e nga me te cuditmet.Kulmi arrin ateher kur gjat vozitjes,mergimtari e sheh se eshte bere shum nxehte dhe i drejtohet vajzes...."Ta leshoj ari condition???" "Jo nese ben,lishoje Shyhrete Behlulin....",ia kthen vajza. Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Smile))))))))))))
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Geri prej Fri 12 Sep 2008, 14:03

Gjate fluturimit,ndizet avioni.Piloti,me parashute ne shpine e hap deren dhe u'thot udhetareve te trishtuar. -Avioni ka marre flake,po mos u brengosni!!! Po shkoj t'i lajmeroj zjarrfi kesit.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga robert prej Wed 17 Feb 2010, 05:05

Geri shkruajti:Me« falni shok se po ju shqetsoj, a e pini duhanin?
- Po - u pe«rgjegj shoku - me te« dredhun...
- A keni nje« lete«r duhani se me« mungon?
- Posi urno, me gjithe« qef.
- Po duhan a keni?
- Sigurisht po.
- A ma mbe«shtjell nje« fije se nuk po di.
- Po mor zotni urno!
- Po me e ndez a keni?
- Po! tjete«r gja a ju duhet?
- Jo, te« tjerat i kam vete«... Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

e bukur ene kjo Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107
avatar
robert

Postime : 22
Kyējet nė forum : 10171
Regjistruar mė : 17/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 09:41

nje dit tefa ne tren po u kthete per shkoder mbasi nje rruge te gjat ne nje qant plasmasi kishte disa krena gjucash besoj e dini qa jan po? afer tefes ishte nje burr dhe i thot
- me flani qa keni ne ate qant ?
tefa - jan krnea gjucash
burri- po per qa jan ?
tefa -kta i thot te japin men
burri -po si te japin men
tefa -me i hanger
burri -po ma jep nji
tefa -kta shiten dy mij lek nji kry
burri ok i tha me jep dy krena
tefa- i mori 4 mij lek dhe i dha dy krena
masi i hangri burri krenat i tha tefes po si i tha ti me dhe dy krena 4 mij lek nderkoh qe nje kile ban 150 lek
e sheh i tha tefa dy krnea hangre dhe te erdhen ment po te hash ma shum ??? Smile
kejsi shkoder
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 9725
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 09:55

Fati i Njeriut
Historia e FAtit te Njeriut


Krijoi Zoti gomarin dhe i tha:

Do tė jesh gomar, do tė punosh prej mėngjesit e gjer nė mbrėmje.
Do tė bartėsh nė shpinėn tėnde ēdo gjė qė tė ngarkojnė dhe do tė
Jetosh 30 vjet.

Ndėrsa gomari u pėrgjegj:
Le tė jetė sipas dėshirės Tėnde Zot i nderuar, por ... 30 vite janė shumė, a nuk ėshtė mė mirė tė jenė 10?

Zoti dėgjoi lutjen e gomarit dhe e bėri tė tillė. ( -20)

-------------------------------------------------------------------------------------

Pastaj, Zoti krijoi qenin dhe i tha:

Do tė jesh qen. Do tė ruash shtėpinė e njeriut. Do tė hash ēka tė japin dhe do tė jetosh 25 vite.

Dhe qeni u pėrgjegj:

Le tė jetė dėshira Juaj Zot, por ..... 25 vite janė pak si shumė. A nuk ėshtė mė mirė 10?

Zoti aprovoi lutjen e tij dhe e bėri tė tillė. ( -15 )

-------------------------------------------------------------------------------------

Mė tej krijoi Zoti majmunin dhe i tha:

Do tė jesh majmun. Do tė kėrcesh prej dege nė degė dhe bėsh majmunllyqe pėr argėtimin e rrethit tėnd dhe do tė jetosh 15 vite.

Majmuni u pėrgjegj:

Letė jetė dėshira Juaj Zot, por ..... 15 vite janė pak si shumė.
A nuk ėshtė mė mirė 5?

Zoti aprovoi lutjen e majmunit dhe e bėri tė tillė. ( -10)

-------------------------------------------------------------------------------------

Mė nė fund Zoti e krijoi njeriun dhe i tha:

Do tė jesh njeri, krijesa mė intelegjente nė tokė. Tė tė zotėrosh me botėn dhe me ēdo gjė nė te, pėrveē me gruan. Kėte nuk do ta arrish kurrė. Do tė jetosh 30 vite.

Dhe njeriu iu pėrgjegj:

Tė falenderoi shum dhe letl jetė dėshira yte o Zot, por ... 30 vjet janė pak. A nuk kisha mundur ti shtoi edhe ato 20 qė nuk i deshi gomari, 15 qė i refuzoi qeni dhe 10 qė nuk i deshi majmuni?

Ia plotėsoi Zoti dėshirėn njeriut dhe e krijoi tė tillė. ( 30 + 20 + 15 + 10 = 75 ! )
-------------------------------------------------------------------------------------

Prandaj njeriu jeton 30 vite si njeri.

Pastaj martohet dhe jeton 20 vite si gomar, duke punuar prej mėngjesit gjer nė mbrėmje dhe duke bartur nė shpinėn e tij barrėn e tėrė familjes.

Pastaj shkon nė pension dhe jeton 15 vite si qen, duke e ruajtur shtėpinė dhe duke ngrėnė atė qė ia japin.

Dhe nė fund, jeton edhe 10 vite si majmun, duke kėrcyer nga banesa nė banesė tė fėmijėve tė vet pėr tė argėtuar nipėrit e vet
kejsi shkoder
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 9725
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 10:01

- A te kujtohet i dashur, ne kete park ma ke vjedhur
puthjen e pare?- i thote gruaja burrit.
- Po si nuk me kujtohet e dashur- ia kthen burri.
- Per shkak te asaj hajnie ende jam ne burg.
Smile
kejsi shkoder
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 9725
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Naki prej Mon 26 Jul 2010, 17:12

kejsi shkoder shkruajti:- A te kujtohet i dashur, ne kete park ma ke vjedhur
puthjen e pare?- i thote gruaja burrit.
- Po si nuk me kujtohet e dashur- ia kthen burri.
- Per shkak te asaj hajnie ende jam ne burg.
Humor Shkodran 213721
Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 e forte kjo sa kam qeshur Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107 Humor Shkodran 441107

firma.................................................................................................................................................................................
Humor Shkodran Image110Humor Shkodran Bb_net10Humor Shkodran Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Dode Progni prej Tue 21 Sep 2010, 23:32

(Kėtė grimcė humori shkodran po e tregoj pėr qefin e Arni-y,i cili pyetjes:”Pse martohen njerėzit?” , i ėshte pėrgjigjur:”Meshkujt me vetėdije martohen pėr t’u bėrė robėr tė gruas”. Shpresoj se ky tregim i shkurtėr humoristik e pėrforcon mendimin e tij.)

“Nje herė nė njė lagje kishin menduar tė shohin se,kush sundonte nepėr shtėpi,grate apo burrat? Per kėtė qellim nje grup disa vetėsh hynė nepėr disa shtėpi duke pyetur se cili komandonte,burri apo gruaja? Nė shtėpinė e pare pyetėn njė burrė: Kush komandon nė shtėpinė tėnde? – A u pėrgjigj: Gruaja. Mire - than ata. Ty do tė japim njė zog pule. Kaluan nė shtepinė e dytė ku takuan burrin e shtėpise dhe e pyetėn: Kush komandon nė shtėpinė tėnde? Ai u pėrgjigj: Gruaja. Mirė – thanė ata. Edhe kėtij po i japim njė zog pule. Nė shtėpinė e tretė gjetėn njė burrė me dy pėllėmbė mustaqe qe mbante nje llullė me njė pip tė gjatė nė dorė, tė mbushur me duhan por tė pa ndezur dhe e pyetėn: Kush komandon nė shtėpinė tėnde? Ti apo gruaja? Ai, pasi u hodhi njė shikim tė ardhurve,i thirri gruas: Oj Grua! Hajde shpejt dhe venja gacėn llullės! Gruaja,pa njė pa dy,erdhi,mori gacėn me njė mashė, e vuri mbi llullėn e burrit dhe iku. Pas kėsaj burri u tha tė ardhurve: E patė?! Kush tjetėr mundė tė komandoj nė kėtė shtėpi pėrveē meje?! Mirė,thanė tė ardhurit. Ty do tė japim njė kalė. Po na thuaj: Si e don kalin,tė kuq,tė zi apo tė bardhė? Burri me dy pėllėmbė mustaqe thirri pėrsėri gruas: Oj grua! Kėta burrat do na japin njė kalė por kan pyetur se si e dua kalin. Si thua ? Ta marr tė kuq,tė zi apo tė bardhė? Tė ardhurit nuk pritėn pėrgjigjen e gruas,por i than: Edhe ti njė zog pule do tė marrėsh”.
Dode Progni
Dode Progni
VIP

Shteti : Tirane
Postime : 78
Kyējet nė forum : 10240
Regjistruar mė : 09/04/2010
Profesioni : Historian-Pension

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga albi prej Sat 23 Jun 2012, 14:40

albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13212
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Naki prej Sun 24 Jun 2012, 01:08

albi kur ve video veje embed code del video se keshtu nga ky link nuk mundet ta hapin

firma.................................................................................................................................................................................
Humor Shkodran Image110Humor Shkodran Bb_net10Humor Shkodran Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga albi prej Tue 26 Jun 2012, 10:44


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor Shkodran Empty Re: Humor Shkodran

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi