» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Leopardi dhe dhelpra..

Shko poshtė

Leopardi dhe dhelpra..

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 Feb 2014, 15:35

Leopardi dhe dhelpra
Leopardi ėshtė njė kafshė e bukur, me gjithė atė peliēe me pika dhe me atė trup tė zhdėrvjelltė dhe tė shfrenuar. Por kjo nuk do tė thotė se ėshtė edhe njė kafshė e menēur. Pėr fat tė keq leopardi dinte tė mburrej pėr tė gjitha kėto bukur dhe shkathtėsi qė kishte, gjė qė nuk ėshtė aspak e mirė.
Njė ditė, po i mburrej dhelprės, e cila iu pėrgjigj si e meritonte. “Unė jam shumė i bukur por edhe i zhdėrvjellėt”, i tha ai dhelprės. “Sigurisht qė je i bukur”, i tha hajdutja e pulave. “Por bukuria jote ėshtė krejtėsisht e jashtme. Vlen mė shumė tė kesh njė mendje tė hapur, gjeniale, tė gatshme edhe pėr dredhi!”, i tha ajo.


Marr nga Zeri Info..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi