» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjeli dhe dhelpra kėmbėngulėse

Shko poshtė

Gjeli dhe dhelpra kėmbėngulėse

Mesazh nga Naki prej Tue 08 May 2012, 16:49

Gjeli po kėndonte mbi njė pemė. - Ej, ē’bėn atje lart? - thirri dhelpra.
- Kėndoj, - iu pėrgjigj gjeli. - Nuk po mė dėgjon? - dhe bėri njė kikirikii qė i ngjasonte me zhurmėn e njė motoēiklete.
- Nuk mund tė kėndosh mė fort? Ose mė mirė tė zbresėsh pak mė poshtė se nuk tė dėgjoj aq mirė?
Gjeli zbriti mbi njė degė shumė afėr tokės. Ia filloi pėrsėri kėngės. Pas njė kikiriki tė fuqishme, ranė disa gjethe, krimbat, milingonat e grerėzat ikėn nga sytė kėmbėt. Nė njė ēerdhe harabelash tri vezė u ēanė papritur.
- Nuk arrij tė dėgjoj akoma aq mirė tingujt e ėmbėl, qė sigurisht janė ajka e notave tė tua tė pakrahasueshme tė zėrit tė grykės, - i tha dhelpra.
Atėherė, gjeli zbriti akoma mė afėr tokės dhe mbylli sytė, ashtu si bėjnė tenorėt para se tė arrijnė notat e larta.
Tani mund ta vazhdoni ju fabulėn dhe tė na tregoni se si gjeli me sy tė mbyllura u kap nga dhelpra me njė tė kėrcyer. Gjėrat shkuan tamam kėshtu. Dhelpra e hėngri gjelin. Por e dini se ē’tha mė pas?
- Nuk kishte kripė sa duhet!


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Wed 09 May 2012, 23:55, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjeli dhe dhelpra kėmbėngulėse

Mesazh nga bora prej Tue 08 May 2012, 18:44

Me duket se morali i kesaj eshte qe te mos i besojme shume te huajve te te panjohuve Smile
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10558
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi