» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 6 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 6 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 6 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 6 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 6 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 6 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 6 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 6 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 6 Voting_barBarcoleta - Faqe 6 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 6 e 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 13 Dec 2008, 17:03

i flet qeni qenit..
- ham ham - thote i pari
- mjau mjau- pergjigjet i dyti
- ca po flet keshtu?- pyet i pari
- kam mesuar gjuhe te huaj!!! - pergjigjet i dyti

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 21:13

Nje njeri pothuajse i teri tullac shkoi te berberi per ti shkurtu floket. "Sigurisht Zoteri berber se nuk do te me kerkoni shumen e njete te te hollave sikurse edhe tjerve sepse edhe ti po e sheh se sa floke kam" shtoi klienti. "Po, ne rastin tend eshte e vertet se une nuk kam shume me shkurtu por humbi shume kohe duke i hulumtu per me ti gjete qimet" tha berberi.

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13342
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 21:15

Nje grua hyne ne autobus me femije ne dore. Si e pau femine shoferi tha: "O bo, bo kur nuk kame pa femije me te keq"
Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirpo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
"Zonje pse jeni nervoz?"
"Si mos te jeme nervoz kur shoferi i autobusit me ofendoi rende"
"Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxone ti ofendoje njerzit!!"
"Keni te drejte Zotni, tash po ia tham une atij disa fjale!"
"Vetm shkoni ju Zonje se une ju mbaje majmunin!!Barcoleta - Faqe 6 Ohwell

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13342
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Voglushja prej Mon 15 Dec 2008, 21:20

Vajza e vogėl duke u lutur para se tė flerė:
- ... dhe pastaj o Zot tė lutem tu japėsh
disa rroba tė ngrohta atyre vajzave tė gjora nė revistat qė lexon babi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13342
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 18 Dec 2008, 13:00

Nje goce te re po i digjte i tregon mamit te saj. Mami i thote: Po ferkoje me
brushe te keqen mami. Goca e degjon e ferkon por kot ne ato qaste atypari
kalon xha Dura. Goca i tregon dhe xha Duros ky e merr gocen dhe ….. (po
dihet cka ka ba xhajo si e ka ferku). Kthehet goca e lumtur ke shpija dhe po i
thote mamit: Mamushe mamushe vari lesht ti asaj brushe po te mos ishte xha
Dura pat mem kall temeperatura.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 6 Image110Barcoleta - Faqe 6 Bb_net10Barcoleta - Faqe 6 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 18 Dec 2008, 13:13

Bisedojn mes veti dy anet e vitheve dhe njana po thote: alla-hile qe sa jemi bashke e nuk u martuam!? Tjetra ja kthen: po qka na nevoitet martesa kur per gjdo mut si vjen na duhet mu nda.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 6 Image110Barcoleta - Faqe 6 Bb_net10Barcoleta - Faqe 6 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga visitor prej Fri 19 Dec 2008, 11:36

Naki shkruajti:Nje goce te re po i digjte i tregon mamit te saj. Mami i thote: Po ferkoje me
brushe te keqen mami. Goca e degjon e ferkon por kot ne ato qaste atypari
kalon xha Dura. Goca i tregon dhe xha Duros ky e merr gocen dhe ….. (po
dihet cka ka ba xhajo si e ka ferku). Kthehet goca e lumtur ke shpija dhe po i
thote mamit: Mamushe mamushe vari lesht ti asaj brushe po te mos ishte xha
Dura pat mem kall temeperatura.
8) 8) 8) aaaaaa te zuna kush eshte ktu xhaja Duro mo pshtjellan
Ok forum i nedruar ktu ky ka fsheh identitetin ky tullusumi se vete e ka ba kete Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:31

Nje djal i vogel i tregon shoqes se tij bibiluishin............... dhe i thote: ..................."une kam kete ti nuk ke"...................dhe vajza e vogel ngre fundin dhe i pergjigjet: ..................."Mua me ka thene mami .................se kur te rritem do kem nga ajo qe ke ti .........sa te dua"
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:33

I thote burri gruas se tij.

Do provojme nje stil te ri, ..........ndersa une jam duke i dhene makines ti do ulesh poshte.
Jo i kthehet gruaja, .............sepse humb kontrrollin ti dhe na perplas................. Pas shume debatesh gruaja pranoi.
Ata ishin duke zbritur nje disheze te larte .............dhe burri ne momentin final leshon duart nga timoni dhe i kap veshet gruas se tij.

Makina humb kontrrollin .........dhe si perfundim perplasen me nje peme ........dhe gruaja fluturon nga xhami.

Ai sheh qe ne dore i kishin mbetur veshet e saj.
Del me shpejtesi jashte dhe pyet ............nje bari qe ruante delet ne lendine.
Mos te zune syte nje vajze duke fluturuar, pa veshe.

Me veshe pa veshe nuk e vura re i pergjigjet xhaja........... po se cfare kishte nje gje te gjate ne goje....
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:35

Nje cift jetonin ne nje shtepi,..........por ne kete shtepi jetonte dhe nena e vajzes............Erdhi dita qe cifti do te bente seks ...........por problen se ishte dhe 1 i trete...........Nejse kjo gje si pengoi...............Cifti filloi te bente seks dhe pasi mbaruan prezervativin .............burri e hedh nga dritarja,dhe i bie ne koke nje plake.............e merr plaka dhe shkon e i bie deres ku jetonte cifti...................del nena e vajzes............plaka e pyet:me ke jetoni?...........nena e vajzes i pergjigjet:.........un vajza dhe dhendri.plaka:.........i drejton prezervativin dhe i thote:.......merre dhe femijen e ciftit.
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:38

Nje nene kishte 3 vajza ........dhe me shkese i fejoi e i martoi...........Diten e pare te marteses nena i kishte cuar vajzat secilen ne nje dhome me burrin e vet,...........dhe bente xhiro ne koridor e i pergjonte.............Shkoi te dera e vajzes se pare ajo po bertiste,...........shkoi te dera e vajzes se dyte po qeshte,.........shkoi te dera e vajzes se trete nuk degjohes asgje.........Te nesermen nena i pyt vajzat me rradhe............Pyet te paren pse bertiste ajo i thote nga qefi o nene,........pyet te dyten pse qeshte i thote nga qefi o nene,..........pyet te treten po ti pse nuk qeshje e as bertisje,........i thote po nuk flitet me gojen plot o nene....
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:39

O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?.........
- Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.................
- Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes,............. ulet ne gjunje dhe ja fryn prap.
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:42

TAKSISTI:
nje taksist duke hecur me makine...... i del perpara nje grua qe nuk levizte nga vendi........ sepse ishte e hutuar nga trafiku i madh..........Taksistit nuk i punonte buria ......dhe priste qe gruaja te hapte rrugen,.........por ajo nuk levizte nga vendi............Atehere ai i nxehur nxjerr koken ne dritare dhe i thote:
-Oj motra eshte rrote qe te hypen e te shkel .........nuk eshte k.......... qe te hyn e te del
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Unike prej Sat 20 Dec 2008, 13:45

Ishin kater murgesha dhe shkuan tek prifti .............sepse kishin bere mekate........... E para i tha priftit: -Ja kam pare k... nje burri....Prifti i thote qe te laje syte dhe te beje lutjen dhe te ikte....... E dyta i tha priftit:- Ja kam prekur k... nje burri. Laj duart- itha prifti, -falu dhe ike......... Sa do hynte e treta i tha e katerta:- .......te hy une me pare. .......Po pse - i tha murgesha e trete. E katerta i tha-........ Se me ujin qe ti do lash bythen une do laj gojen
Unike
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 11693
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 22 Dec 2008, 19:02

Enver Hoxha diskuton pėr situatėn me Sali Berishėn dhe jep porosira tė tjera
-Nga Arben Duka-

Enver Hoxha:
Biri im i dashur
Qė zbrite nga malet
Dhe ndonjė gabim
I vogėl tė falet.

Dhe ndonjė gabim
I vogėl tė falet
Sepse mė je ndeshur
Fort me dixhitalet.

Po tash qė me shi
Na e ktheu vera
Po tė vinė prej babės
Porosi tė tjera.

Sali Berisha:
Folė, o babė, i dashur
Folė, o bacė, Enver
Me njė fjalėn tėnde
Hidhem nė humnerė!

Pėr asnjė ēast bosh
S’ta lashė istikamin
Me njė fjalėn tėnde
Unė djeg gjithė vatanin!

Me njė fjalėn tėnde
E qėroj Bollanon
Vras Alfred Moisiun
Edhe Fatos Nanon.

Enver Hoxha:
Ty, mor, Sali biri
S’tė kam hiē merak
Se je siē ke qenė
Trim dhe luftarak.

Se je siē ke qenė
Trim dhe luftarak
Aq sa dhe Partia
Tė hyri nė hak!

Aq sa dhe Partia
Tė hyri nė hak
Sepse tė dha grada
Nga tė gjithė mė pak.

Sepse tė dha grada
Nga tė gjithė mė pak
Dhe gjithnjė pėr ty
Kishte vėnė njė cak.

Edhe gjithnjė pėr ty
Kishte vėnė njė cak
Ndaj dhe tė ka bėrė
Kjo punė pak idhnak.

Tani dėgjo mirė
Se nuk ta kam ngenė
Tė bėjmė pak pushim
Se boll vramė e premė.

Vėrtet fjalėn time
Ti e ke kushtrim
Por jo pėr tė vrarė
More biri im!

Por jo pėr tė vrarė
More Sali xhani
Se pėr 1000 vjet
Ėshtė pėrmbushur plani.

Se jemi rralluar
E s’kemi mė duk
Unė vrisja me plumba
E ti me pambuk!

Sali Berisha:
Komandant i dashur
Unė s’jam eunuk
Tė heq dorė nga pushka
Tė qes me pambuk.

Tė heq dorė nga pushka
Betejėn ta humb
Derri pėr tė ngordhur
Do patjetėr plumb!

Do patjetėr plumb
S’e them vetėm unė
Dhe derrat e dosat
Janė shtuar shumė!

Enver Hoxha:
Le tė shtohen bir
Aq edhe mė shumė
Pėr kauzėn tonė
S’prishin ndonjė punė.

Pėr kauzėn tonė
S’prishin ndonjė punė
Nuk merret me derra
Shqipja nė furtunė.

Ti je bir shqiponje
Bir i Vuēitolit
Ke detyrė tė bėhesh
Si punė e gogolit.

Si punė e gogolit
Tė bėhesh, o burrė,
Po vetėm t’i trembėsh
Mos t’i vrasėsh kurrė.

Se na i do puna
O bir zemėrhekur
Mė mirė tė trembur
Se t’i kesh tė dehur!

Mė thotė Mao Ce Duni
Kur llafos me tė
“Njė kokė qė kėputet
nuk u ngjitet mė”!

Biri im i dashur
Mos t’u ndaftė e mira
Tani do vazhdojmė
Me ca porosira.

Me ca porosira
Qė mė vinė nė ment
Se aty iu duhet
Tash njė president!

Tash njė president
Prej lisi e leshi
Jo si ai imi
Jo si Haxhi Lleshi!

Sali Berisha:
Ėshtė pak problem
Punė e presidentit
Jo se do ta zgjidhim
Tamam pas talentit.

Puna e talentit
Ka mbetur tek ura
Puna ėshtė se kemi
Shumė kandidatura.

Shumė kandidatura
Prej liri, prej leshi,
Kuptohet asnjėra
S’ėshtė si Haxhi Lleshi.

S’ėshtė si Haxhi Lleshi
Flakė e vetėtimė
Po tė gjitha janė
Nga ēanaku ynė.

Nga ēanaku ynė
Prej asaj lėtyre
Ose komunistė
Ose bij tė tyre.

Enver Hoxha:
Pėr kėtė unė kurrė
S’kam qenė pesimist
Se vendin tė tėrė
Kisha komunist.

Kisha komunist
Pėr botėn fanar
Dhe pėr 1000 vjet
Hodha pleh e farė.

Ne jemi si bari
Qė kurrė s’farohet
Sa mė shumė kositet
Aq mė shumė shumohet.

Ndaj dhe juve hani
Copėn e hallallit
S’mund tė dal nė krye
Njė kopuk i Ballit

Me ē’u bėra unė
Medet e medet
Nuk e marrin veten
Sot e 1000 vjet.

Pėr njė gjė gjithmonė
Kam qenė i sigurtė
Pėr ty lashė mbrapa
Njė popull tė urtė.

Njė popull tė urtė
Kokulur si ka,
Po s’i bėre mėmėn
Nuk tė thotė baba.

Ta mbaje nė vathė
Duhej goxha bythė
Po mua baba
Mė thoshin tė gjithė.

Sali Berisha:
Komandant i dashur
Dihej ajo punė
Tė kish babė vatani
Dhe Godua dhe unė.

Enver Hoxha:
Mos fillo me emra
Se nuk mbaron kurrė
Mė kishin baba
Tejembanė, o, burrė.

Mė kishin baba
Grurė e jo kashtė
Dhe ata nė burg
Edhe ata jashtė.

Madje, kur kam ikur
Ahere nė muzgje
Mė shumė se kudo
Mė kanė qarė nė burgje!

Mė kanė qarė nė burgje
More i bekuar
Atyre mė shumė
Ua kisha lėruar!

More, Sali biri,
U llafosėm shumė
Flasim sėrish nesėr
Tash mė flihet gjumė.
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 28 Dec 2008, 17:59

Nje goce te re po i digjte i tregon mamit te saj. Mami i thote: Po ferkoje me brushe te keqen mami. Goca e degjon e ferkon por kot ne ato qaste atypari kalon xha Sulo. Goca i tregon dhe xha Sulos ky e merr gocen dhe ….. (po dihet cka ka ba xhajo si e ka ferku). Kthehet goca e lumtur ke shpija dhe po i thote mamit: Mamushe mamushe vari lesht ti asaj brushe po te mos ishte xha Sulo pat mem kall temeperatura.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 6 Image110Barcoleta - Faqe 6 Bb_net10Barcoleta - Faqe 6 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 19:48

Nje plake martoi djaln e saj edhe cdo mengjes ajo ishte mesuar qe te shkonte tek dhoma e ciftit dhe te regullonte krevatin
Por duditerish ajo cdo dite gjente jasteket ne mes te krevatit edhe nje dite vendos te pyese nuses,edhe i thote:
Nuse te keqen nena cne qe jasteket ne mes t krevatit se e kam vrare trurin edhe spo e kuptoj dot?

Krej e thjesht mi nene ja pret ajo, i ve jasteket poshte b,,, thote ajo qe mos te ngele as edhe 1 cm jashta Embarassed
Edhe nena ja pret ,o mjer nona sa cm i paska humb ne jeten e saj santa
Ardi
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 11480
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Erza prej Sun 28 Dec 2008, 20:19

Ju dy lart Naki dhe ti une nuk jeni normal ju Shocked Neutral Neutral Neutral Neutral zot beje mire sa kam qesh mbuloni pak ore se u bete gazi i botes Neutral Neutral Neutral
Erza
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 13079
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ylliks prej Sun 28 Dec 2008, 21:24

Nė njė komision notimi nė shkollė, e kishja nė provim (provime private) njė polic, quhej shkurt Jasha (Jashar). Erdhi hoqi kapelen, u ulė, mori pyetjet, e filloi tė djerėsitej...si pėr shaka e pyeta: mirė, na trego sa voe i ban mini nė vit? Ai fshinte djerėset, e tha: 'dy deri nė tri... Mirėhiē, i thashė: po kush rrin mbi voe, me i ēelė voet, a mini apo minuka? - Herė mini, e herė minuka - tha ai. Bukur, shko e tregoi komandantit, sa ke kalua... Ai doli i shtrenguar nervash, ashtu si ishte me rrip dhe kur i paska treguar komandantit, paska marr disa shpulla tė flakta dhe kurrė nuk erdhi nė provim... (ngjarje e vėrtetė)

oj Erza me erz, kėtu dikush nuk e din, as sa voe i bon mini nė vit...mos ua impono erzin;)
Ylliks
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 11963
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ardi prej Sun 28 Dec 2008, 23:31

Erza shkruajti:Ju dy lart Naki dhe ti une nuk jeni normal ju Shocked Neutral Neutral Neutral Neutral zot beje mire sa kam qesh mbuloni pak ore se u bete gazi i botes Neutral Neutral Neutral

Ups se kam harruar te shikoj nese ky forumi e ka over 18 moshen minimale Neutral Neutral

Se me bere me turp mi Embarassed Embarassed Embarassed
Ardi
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 11480
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 11:31

Nje familje kishin nje djale ,por e kishin lastuar ne ate menyre sa qe prinderit e tij nuk guconin ta merrnin me vete neper dasma apo party se ai fliste nje fjalor tmerresisht te keq
Njehere ato martonin nje njeri tyrin edhe pasi e vendosen qe te os shkojne ne dasem ,ky djali vogel u thote u premtoj se nuk bej budalleqe vec me merni me vete ne dasem... edhe keta vendosen ta merrnin ne dasem
Kur vajten atje pas pak ky djali u thote dasmoreve:
A e dini se cfare eshte nje gje qe kur laget rreshqet? Embarassed
Edhe te gjithe ulen koken ndersa e ema e djalit mbuloi fytyren aq shume ishte skuqur
Kur djali pa qe asnje nuk dha pergjigje tha: Po biskota eshte mo budallenj as kete se gjeni dot?!Te gjithe filluan te qeshnin,por ai pas nje pauze te shkurter thote:Mami im kujtpj se e kisha fjalen per k. . . . Neutral Neutral Neutral
Ardi
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 11480
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Dec 2008, 20:14

Nje here mesuesja po shpjegonte mesimin:
supozojme qe
jeni 30 majmuna
-ngrihet njeri nga klasa dhe i thote:
Po pse 30 mesuese
por 31
mesuesja e nxehur e nxjerr nga klasa,
pas 5 minutash nxenesi kthehet
dhe hape deren e klases:
Duke qeshur i thote mesues:
-ngelet qe ngelet 30
hahahahahahahah
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 16:02

Njehere nje polic duke biseduar me kompjuterin e pyet?

Sa barcaleta egzistojne me policet?

Kompjuteri ia kthen: Dy

Po si i shkruan polici, une di me shume se dhjet barcaleta kurse ti thua se jane vetem dy.

Vetem dy jane barcaleta kurse te tjerat jane te verteta.


Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 16:06

Ja po tregoj edhe nje tjeter:

Nje nje njeri duke u kthyer nga qyteti naten vone kishte frike qe
te kalonte vetem nga varrezat dhe priti qe te vinte ndokush dhe te
kalonte varrezat bashke me te.

Priti pak kur vjen nje plak dhe djali i tregon hallin.

Plaku e percjell djalin deri te dera e oborrit.

Faleminderit-i thote djali.

Ska perse ja kthen plaku, te kuptoj se edhe une kur isha gjalle kisha frike te kaloja vetem neper varreza.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 16:08

Dy cuna ne autobuz po luanin me njeri-tjetrin:
-Po e gjete cili eshte ndryshimi mes nje polici dhe nje gomari?
Shoku po mendohej te gjente pergjigjen kur degjohet zeri i hakerruar i nje polici qe ishte aty afer:
-He cili eshte e di ti?
Cuni gjoja si i zene ne faj i pergjigjet:
-Jo mo s'kane ndonje ndryshim.
-Jo, thashe se mos thoje ndonje gje te keqe.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 16:11


Nje polic mori shtepi te re dhe 1 dite , gjate orarit te punes , vendosi t'ua tregoje ate shokeve.
Ne fillim u tregoi kuzhinen, pastaj aneksin, pastaj ballkonin ...
korridorin
dhe hapi deren e dhomes se gjumit ku pa te shoqen ne krevat me nje
burre tjeter . I hutuar u tha shokeve : " Kjo esht' dhoma e gjumit dhe
k'tu jam un' me grune !"
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 19 Jan 2009, 16:14

Cka po sheh!


Njė ushtar i UĒK-sė qė kishte dylbi pėrpiqej t`i pėrcillte fluturimet e avionėve tė NATO-s.

Njė shok i tha:

-A po sheh diēka?

-Po-iu pėrgjigj ai-piloti e ndezi njė dunhill, kurse unė e ti po pimė dushk mali tė mbėshtjellė me letėr tė thasėve.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 19 Jan 2009, 16:30

KUNGJ E LAKNUR

Njė malėsor i Karadakut , kishte shkuar mesit (shkues) pėr t’ ia kėrkuara vajzėn pėr nuse , njė malėsori nga njė fshat tjetėr , pėr njė mik tė vetin .

Kur shkoi mesiti te ai malėsori pėr t’ ia kėrkuar vajzėn , thirri te dyert e oborrit sipas zakoneve malėsore . Zoti i shtėpisė doli e pėrcolli dhe e shtyri brenda nė odė .

Pasi qė i pinė kafet dhe i ndėrruan kutitė e duhanit “kaēak” , nė bisedė e sipėr , zoti i shtėpisė duke e ditur se ky njeri ka ardhur pėr ndonjė zor , e pyeti mysafirin :

o Po ēka e mira tė solli kėndej , or dashamiri im ?

Mysafiri , pak si i turpėruar , iu pėrgjigj :

-Kam ardhė mesit “Allah nemrile “(arab. Nė emėr tė Zotit ). Filan Filani e ka djalin nė rend tė martesės dhe asht ba shumė marak me u nxanė mik me ty! Ai, Juve ju ka ba kabull (arab. Ju ka pranua) pėr miq , e Juve s’e di se ēka po jav merr mendja pėr kėtė punė?!

Pra, pėr ēka tė ju interesojnė, Ju pyetni e unė ju kallėzoj drejt pėr ēdo gja !

Zoti i shtėpisė , pak si i habitur dhe i befasuar pėr kėtė, ia ktheu mesitit :

-Po hajrli (turq. Me fat ) koftė , o dashamirė !

Ēikėn , masi ta kiesh – 99 e lypin e nja e merr ! Pra, qaj qi e ka kismet ! Pra, n’ koftė kismet – s’ del qi e pret ! Po, mos koftė hajr – larg e ma larg !...

-Po ēfarė djali asht ai, Allahile (Pashė Zotin)? A asht i zoti? A asht i hijshėm? A punon diku? A ka shkollė ? A ka zanat ???...

Mesiti iu pėrgjigj :

-Djali asht shumė i zoti . Shoq tė gjallė kun nuk ka . E ka krye shkollėn e plotė!...Asht shumė i marrueshėm ,se hala ku rrinė burrat nė odė – ai ngushtohet me hy !

Asht merakli i gjave , qi me mujtė tu kamtė e gjave ju des , se ai asht zemra e gjave !

Nė vetsh pėr tokė e punė tė bujqėsisė – ai asht zemra e tokės !Po, ai bre, des tu rraja e kallamboqit !

Po, si n’ vetsh pėr marifet – ai asht qaq marifetli , sa qi n’ jetė t’ vet , qito vjet i ka ba , e hala krahėn , as pasqyre n’ xhep t’ vetin nuk ka shti ! Po, ai nuk di qysh krehen flokėt bre, as qysh dredhohen , sikur qi poj shohim sot disa tė rinj , qi po bajnė turli farė frizurash, e gjithė ditėn po rrinė veē para pasqyrės !

Sa pėr punė – ai, aq asht punėtor , sa ēka t’ ia shohin sytė – duert ja punojnė ! Bile, aq asht i zoti , sa krejt katuni e thėrrasin:”Kungj e Laknur”!

Zoti i shtėpisė , u bind nga kėto lėvdata dhe u ēua e ia bėri ēikėn pėr hajr – mesitit!

Pas njė kohe qė e pėrcolli ēikėn pėr nuse – vendosi qė tė shkoj e ta vizitoj ēikėn dhe dhėndrin , pėr t’ i parė se si po jetojnė !

Babai , e pyeti ēikėn e vet:

-Bijo, si po jetoni dhe si po kaloni me burrin?

Vajza iu pėrgjigj:

-Paj, more babė, si tė jetojmė?!... Ky burri i jem , nuk po dike kurrgja me punue ! Pėr ēdo punė, po jitke muhasere ! Beso qė , ni kungj saji nuk po ditke me e ngulė vet !

Ni ditė, ju thye ni kamzė e shkamit, e ju dashtė me shkue e me e thirrėn ni kojshi , pėr me ja ngjitė kamzėn e shkamit !

Kur erdh kojshija me ja ngjitė kamzėn e shkamit, i tha:

-Unė po ta ndreqi kamzėn e shkamit, por duhet me ma qitė ni laknur!

Ni ditė tjetėr, doli me e thurė ni gardh e nuk ditke me i marue as hujtė e gardhit! Shkoj apet e thirri atė kojshin, me ja marue hujt e gardhit, e mue mu dashtė apet mej qitė laknur !

Valla, bre babė, nime ky burri i jem ish kanė i zoti , bash qysh ka thanė mesiti:

“Kungj e laknur”!

Tregoi:

Refik Haliti, nga fshati Dobrosin, komuna e Bujanocit, mė 1995.

Shėnoi:

Demir KRASNIQI
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14892
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 14 Feb 2009, 23:25

Hahahahahah kungj e laknur

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 6 Image110Barcoleta - Faqe 6 Bb_net10Barcoleta - Faqe 6 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 23 Feb 2009, 14:22

c'eshte politika?


Djali: Babi, mė duhet tė bėj njė hartim pėr shkollėn. A mund tė tė pyes diēka?

I ati: Po si jo, biri im, ēfarė don tė pyesėsh?

Djali: Ē“ėshtė politika?

I ati: Hmm, le tė marrim shtėpinė tonė si shembull. Unė jam ai qė merr rrogė kėshtu qė le tė quhem -Qeveria. Mamaja jote ėshtė ajo qė merret me levrimin e parave, kėshtu ate e quajmė -Parlamenti. Ne kujdesemi pėr ty dhe interesat e tua, kėshtuqė ne tė quajmė ty -Populli. Pastaj sherbetoren e quajmė si Klasa Punėtore dhe vellain tėnd tė sapolindur, si e Ardhmja.
A e kuptove?

Djali: Jo tamam, por..., dhe nė atė moment zingėroi telefoni dhe babi e mori telefonin... sqarimet mė tė hollėsishme sikur mbetėn pėr herėn tjetėr.

Atė natė u zgjua djali pasi qė vėllai i vogėl qante, dhe shkoi pėr tė shikuar se ēfarė kishte qė nuk shkonte. Ai vuri re qė vėllai i kishte mbushur breket, kėshtu qė shkoi tek dhoma e prindėrve ku gjeti te ėmen nė njė gjumė tė thellė. Atėherė djali shkoi tek dhoma e sherbėtores ku pa nėpermjet vrimės sė ēelėsit t“jatin nė krevat me sherbėtorėn. Asnjėri nga pėrsonat nė krevat nuk dėgjoi trokitjet e kujdesshme tė djalit, kėshtu qė djali u kthye tek dhoma e tij dhe u zhyt nė shtrat.

Mėngjesin qė pasoi:

Djali: Babi, mė duket se e kam kuptuar tani se ēfare ėshtė politika.

I ati: Sa mirė biri im, ma shpjego mua tani me fjalėt e tua.

Djali: Mirė, ndėrsa Qeveria i hypėn Klasės Punėtore, Parlamenti fle nė gjum tė ėmbėl.
Popullit nuk i vihet veshi fare ndėrsa e Ardhmja ėshtė plot e pėrplot me m... kundėrmim.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Geri prej Mon 23 Feb 2009, 14:27

pensionistat


Tre pensionista duke luajtur domino dhe duke biseduar me njeri-tjetrin lidhur me problemet e shendetit.
I pari (70 vjecar) thote : « Me eshte bere fiksim, duhet te jem i semure se cdo mengjes cohem ne orene 7:0 dhe duhet te bej shurren, po me duhet te rri gati 1 ore para tualetit deri sa ta bej. Duhet ta kem nga prostati.»
I dyti (80 vjecar) thote : « Kjo seshte asgje, une duhet te jem i semure se se cdo mengjes cohem ne orene 8;0 dhe duhet te bej m...n, po me duhet te rri gati 2 ore ulur ne tualet deri sa ta bej . Duhet ta kem nga kapslleku. Ju s'e keni provuar por eshte e tmerrshme.»
I treti (90 vjecar) thote : « Cfare flisni more, ju qenkeni si djem te rinj. Une cdo mengjes shurroj si kale ne oren 7:0 dhe dhjes si derr ne oren 8:0. I vetmi problem i imi eshte qe nuk cohem dot nga gjumi para ores 11 Neutral Neutral Neutral
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Mar 2009, 17:48

njeri ne shqiperi ne kohen e remujave '97 kishe mebetur po nje kokerr leke ne xhep dhe mendohej si tia bente, duke pare qe shume banda po grabisnin ne ate kohe mendoi dhe ai qe te dilte dhe te grabiste. pse jo tha edhe une mund ta bej
remben miku getat e semes i ve ne koke edhe ciften e babait
edhe del te rruga e ze pusine. prit e prit shikon njerin me makine dhe i del perpara ,
zbret shoferi dhe i thote ca ke ca do nga une?
ia kethen ky -> Motren se te q*va leket....
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Tue 07 Apr 2009, 13:14

Hahahaha.... e bukur kjo KLEA

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Tue 07 Apr 2009, 13:18

Geri shkruajti:
Nje polic mori shtepi te re dhe 1 dite , gjate orarit te punes , vendosi t'ua tregoje ate shokeve.
Ne fillim u tregoi kuzhinen, pastaj aneksin, pastaj ballkonin ...
korridorin
dhe hapi deren e dhomes se gjumit ku pa te shoqen ne krevat me nje
burre tjeter . I hutuar u tha shokeve : " Kjo esht' dhoma e gjumit dhe
k'tu jam un' me grune !"
Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2009, 13:35

Polici dhe fshatari

Nje polic shetit rruges e e shef nje fshatar siper nji kamionit me molla , qironte mollat ,merrte farat e molles e i shtinte ne nje thes I kuriozuar e pyeti fshatarin , "Po ti cka bene me ato molla , i qiron edhe i vun farat e molles ne thes, pse? Fshatari i thot "Po ju nuk e dini se farat e molles ndihmojne ne
permirsimin e inteleigjences"!
Polici edhe ma i kuriozuar e pyeti prap "Po ju cka beni me ato i shitni "?
Fshatari : "Po si jo i shes"!
Polici :Sa kushton njera ?
Fshatari :100 lek copa
Polici Ne regull mi jep tri copa . I marr tri fara mollash e i jep fshatarit 300 lek E merr njeren edhe e han , Edhe polici fillon te mendojn me za ."Po une i dhash 300 lek ,po me ato pare mund te blej 10 kg molla e kisha pasur ma teper fara mollash . E fshatari po ja kthen
A ke pa se je ma inteleigjent te kan ndihmuar E polici :" Po besa me drejt e ke ......mi jep edhe tri copa" ..........
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2009, 13:36

Polici ne autobus
Hyp nje plake ne autobus edhe ju drejtohet nje djaloshit te ri;
Plaka: djal a ma liron vendin Djaloshi : nese ma mer ne gojė k..... nje here, Kur e degjon polici ket djaloshin edhe i thot : djal po ta mar
une kur te vije aty...hahhah...
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2009, 13:38

Fatkeqsia

Njė vozitėsi duke ngarė automjetin,papritmas i delė nė rrugė njė grua e moshuar dhe ndodhė ajo mė e keqja,pra fatėkeqėsia.
Jo rastėsisht qėllon aty njė polic dhe i thotė vozitėsit:
Polici: Pėrse nuk i re sirenės,por vozite ashtu?
Vozitėsi: Nuk desha qė ta frikėsojė tė gjorėn. ..
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Tue 07 Apr 2009, 13:40

Shota shkruajti:Ishte pire miu dhe ishte bere tap. Del nga biruca e tij dhe bertiste "Ku eshte bre macoku tja q.... ropt"
Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Voglushja prej Tue 07 Apr 2009, 18:00

PARKU

-A tė kujtohet I dashur,nė kėtė park ma ke

vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.

-Po si nuk mė kujtohet e dashur-ia kthen burri.

Pėr shkak tė asaj hajnie ende jam nė burg

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13342
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Voglushja prej Tue 07 Apr 2009, 18:03

Njė nėnė tiranase pyet njė djalė tė ri ne autobuz:
Si t'qujn o bir?
A u a? - pergjigjet djali i zėnė pak nė befasi.
Ta gzosh o bir - i thotė plaka dhe me vete thotė - lloj lloj emrash po nigjojm

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13342
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 23 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi