» Cila ėshtė miqėsia sot?
Barcoleta - Faqe 20 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Barcoleta - Faqe 20 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Barcoleta - Faqe 20 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Barcoleta - Faqe 20 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Barcoleta - Faqe 20 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Barcoleta - Faqe 20 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Barcoleta - Faqe 20 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Geri (7161)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
lolita (6766)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Annika (6751)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
albi (3377)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Barcoleta - Faqe 20 Vote_lcapBarcoleta - Faqe 20 Voting_barBarcoleta - Faqe 20 Vote_rcap 


Barcoleta

Faqja 20 e 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Thu 02 May 2013, 01:46

Biondes i vdes nėna dhe nuk mund t’i ndalė lotėt. Miqtė e saj pėrpiqen ta qetėsojnė, por pa sukses. Nė njė moment i bie telefoni dhe pas bisedės, ia fillon me zė tė lartė tė qajė.
- O Zot, ēfarė ėshtė kjo ditė. Mė thirri motra, edhe asaj i kishte vdekur nėna!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Albanian_Girl prej Mon 06 May 2013, 02:46

Facebook
Sapo gjyshi u mėsua tė hapė llogari nė Facebook, ‘engjėlli i vdekjes’ ia bėri ‘like’.
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 15 May 2013, 00:12

Ėshtė gruaja ime
Burri duke u kthyer me taksi nga ndėrrimi i natės sheh gruan tė rregulluar mirė duke hyrė nė njė klub tė dyshimtė. I thotė taksistit:
- Ja 100 euro nėse hyn nė lokal dhe e nxjerr atė femrėn e veshur me fustan tė kuq. Ėshtė gruaja ime!
Taksisti i merr paratė, hyn nė klub dhe del duke mbajtur pėr flokėsh e duke rrahur njė grua me fustan tė gjelbėr.
- Ēfarė po bėn? Kjo nuk ėshtė gruaja ime!
- Qetėsohu mik, kjo ėshtė e imja! Tash po shkoj pas tėndes...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 05 Jun 2013, 01:01

Teksa njė mashkull bėn dashuri me gruan e fqinjit nė shtėpi tė saj, bie telefoni. Ajo ēohet dhe pas pak kthehet.
- He, kush ishte?
- Ishte burri im, mė tha se ėshtė me ty duke pėrcjellė ndeshjen.
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 05 Jun 2013, 01:02

Gruaja: Jam shtatzėnė!
Burri: Po si je shtatzėnė, kur gjithmonė kam qenė i kujdesshėm?
Gruaja: Ėshtė sikur nė komunikacion, ti ke kujdes, por tė godet tjetri...
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Jun 2013, 22:57

- Mami, mami, sot i kam mbytur pesė miza femra dhe katėr meshkuj – thotė djali.
- E si e di cilat janė femra, cilat meshkuj? – pyet nėna kurioze. 
- Po pesė ishin nė pasqyrė, katėr nė shishen e rakisė...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 22 Jun 2013, 23:00

Pas natės sė parė tė martesės, ankohet gruaja:
- Nuk i ke plotėsuar pritjet e mia...
- Zemėr, e di qė para martese tė kam thėnė se do ta plotėsoj zbrazėtinė nė jetėn tėnde, por nuk e kam ditur se ėshtė aq e madhe!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Kotelja prej Sun 23 Jun 2013, 22:21

Very Happy ja nje tjeter:

Trenjaket kinez qe emigrojne ne USA vendosin t'i amerikanizojne emrat e tyre: 
Bu =  behet Buck
Chu = Chuck
Fu = vendos te kthehet ne Kine!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Jun 2013, 16:53

Policia e kap njė hajn nė flagrancė duke vjedhur...
Gjykatėsi: A je i martuar?
Hajni: Jo, kurrė s’kam qenė dhe kurrė nuk do tė martohem!
Gjykatėsi thotė me vete: Sa njeri i menēur dhe vjedh...!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 13 Jul 2013, 00:50

Flasin dy fqinje:
- Kush ishte ai burri qė doli mbrėmė nga shtėpia jote?
- Profesor nė fakultet.
- I rregullt?
- Jo, vetėm kur nuk e kam burrin nė shtėpi.
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12929
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga princesse prej Thu 12 Sep 2013, 17:15

Dje i gjeta 100 euro.
- Po a? Edhe, ēfarė bėre me to?
- I dėrgova nė polici. E ti ēfarė do tė bėje?
- Edhe unė do tė kisha gėnjyer se i kam dėrguar nė polici...
princesse
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 12429
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 27 Sep 2013, 14:40

Pėr shkak tė njė gabimi nė detyre, njė polic e dėrgojnė tė punojė roje burgu. Drejtori i burgut e paralajmėron se tė burgosurit janė tė padėgjueshėm, ndėrsa polici i thotė:
- Nuk ka problem, drejtor. Kush nuk dėgjon, fluturon jashtė! Very Happy fest

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:22

Burre e grua kane blere nje pako me prezervativ me shije te ndryshme.
-E dashur,fikim driten,une ve nje prezervativ e ti gjej se cfare shije ka.
sapo fikin driten,ajo e merr ne goje dhe i thote:
- shije djathi
-prit nje minute,se nuk e kam vene akoma.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:22

Nje grua shkon tek mjeku dhe i thote:

- Doktor, djali im e trajton keq gjyshen!
- Mos u shqeteso zonje eshte mosha...
- Por... doktor djali im gjuan me shkop gjithe macet qe shikon!
- Zonje do te shikosh, qe me kohen kalon...
- Doktor ne te vertete, djali im rreh te gjithe shoket e klases!
- Zonje eshte ende nje femije mos u shqeteso...
- Atehere mund te rri e qete doktor.
- Sigurisht, Zonja Hitler!!!- Ia kthen doktori.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Katilja prej Tue 01 Oct 2013, 20:22

Ishin tre budallenj dhe kishin shkuar te psikologu. Per ta provuar a kishte bere efekt kura, psikologu i therriti te zyra e tij dhe i dha nga 50leke secilit. Pyeti te parin: -Cdo blesh me keto leke? Nje shtepi i tha budallai. Nuk je sheruar tha psikologu. Po ti pyeti tjetrin. Nje makine. Nuk qenke sheruar as ti. Po ti i tha tjetrit. Une do te blej cimcakiz. Qenke sheruar ti, ik tani. Sa po mbyllte deren tha: -Ndersa me kusurin do te blej nje biciklete.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Oct 2013, 15:34

Si reagojnė gratė kur i zė burri me tjetrin
Anglezja: John, tė lutem, dil nga dhoma. Avokati im do ta sqarojė kėtė me avokatin tėnd.
Francezja: Francois, zemėr, po ēfarė po pret. Na u bashkėngjit!
Boshnjakja: Zemėr, ti je!? E kush ėshtė ky pis sipėr meje...
Shqiptarja: Thujene ju Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Andra Alehandra prej Wed 09 Oct 2013, 20:09

Zemer gjithcka e ka nje shpjegim ,
ooohhhh zemer ky me detyroiiii Sad
Andra Alehandra
Andra Alehandra

Shteti : Italia
Postime : 17
Kyējet nė forum : 6208
Regjistruar mė : 07/10/2013
Profesioni : Kercimtare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 00:44

Burgu
Pėr shkak tė njė gabimi nė detyre, njė polic e dėrgojnė tė punojė roje burgu. Drejtori i burgut e paralajmėron se tė burgosurit janė tė padėgjueshėm, ndėrsa polici i thotė:
- Nuk ka problem, drejtor. Kush nuk dėgjon, fluturon jashtė!


Edituar pėr herė tė fundit nga Rrezon@ nė Sat 19 Oct 2013, 00:47, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 00:46

Dy polic ne fshat


Dy polic heqin uniformat dhe vene me pushime ne fshat ,rruges shofin nje bari me dele dhe njeri nga policeti thot bariut
-Po e gjeta sa dele keni do ma falni nje
-Po mir i thot bariu provoje njeher
-Ok ktu ke 36 dele
-Bravo i thot bariu e gjete mere delen
Marin delen kto dhe ikin me vone takohen prap me bariun dhe i thot bariu
-Po e gjeta se cfar pune beni do ma japesh prap ate qe me more
-Po patjeter
-Ok pra, ju jeni Polic
-Uau si e gjete
-Po se ne vend te deles me ke marr qenin mor Budalla !!

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 00:50

Alo policia

-Alo alo alo policia
Policia: Po urdheroni si mund tiu ndihmoj,
-Ka hyr nje mace ne shtepine time. Ju lutem me ndihmoni.
Policia: Pse kaq burre qenka ti Sa ke frike nga nje Mace!
-O trap jam Papagalli.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 00:54

Loja me policinė

- Alo, policia. Ju lutem shpejtoni!
- Qetėsohuni, zotėri. Ēfarė ka ndodhur?
- Shpejtoni ju lutem, kėtu ka shumė njerėz tė vdekur!
- Zotėri, na thoni ku ndodheni?
- Nė varre.fest 

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 00:54

Loja me policinė

- Alo, policia. Ju lutem shpejtoni!
- Qetėsohuni, zotėri. Ēfarė ka ndodhur?
- Shpejtoni ju lutem, kėtu ka shumė njerėz tė vdekur!
- Zotėri, na thoni ku ndodheni?
- Nė varre.fest 

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 00:56

Policėt e zgjuar

Dy police kishin nga nje qen. Per t’i dalluar nga njeri-tjetri, policat i kepusin njerit qen veshin per t’i dalluar. Qente zihen dhe ai pa vesh kafshon tjetrin dhe ngelen te dy pa vesh. Policat vendosin t’i presin bishtin njerit, por pas ca kohesh qente u zune dhe ngelen pa bishta. Po tani c’te bejme per t’i dalluar qente?-tha njeri nga policet. Tjetri u mendua dhe thote: Ky qeni i bardhe eshte i imi, ndersa i ziu eshte i yti.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 01:01

Mos vishni fustane!

Hyn shefi i policisė nė stacion dhe u thotė policėve:
- Tė gjithėve u kam blerė bileta pėr tė shkuar tė pėrcjellim operėn “Martesa e Figaros” (Le nozze di Figaro).
Policėt shprehen shumė tė gėzuar dhe fillojnė ta lėvdojnė shefin, ndėrsa ai sqaron:
- Por mos bėni diēka tė ēmendur si herėn e kaluar kur shkuam te “Liqeni i mjellmave” (Lebedinoye ozero) kur tė gjithė erdhėt me kostume larjesh…

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 19 Oct 2013, 01:12

Burgu per burra:
 - Plako, mos u merzit. Burgu per burra eshte.
- Po pikerisht lale, se po te kishte femra shkoja vet me qejf.Very Happy 

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
Rrezon@
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 12541
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Nov 2013, 14:57

Humbje peshe
Pas njė kohe tė gjatė takohen dy shoqe me peshė tė madhe.
- Nė asnjė mėnyrė nuk mund t’i heq kėto kilogramė – ankohet njėra. Gjithēka kam provuar: dietėn, akupunkturėn, urinė...
- Mua ma rekomanduan kalėrimin – thotė tjetra.
- Edhe? A pati sukses?
- Gjithsesi. Kali tė cilin e kalėroja humbi 20 kilogramė.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Nov 2013, 15:00

Ēfarė do tė thotė kur porsa tė hysh nė shtėpi?
1. Gruaja tė pėrqafon?
2. Tė bėn masazh tė lehtė nė shpinė?
3. Tė pėrkėdhel flokėt?
4. Tė shtron darkė?
5. Tė fton nė krevat?
Do tė thotė se ke hyrė nė shtėpinė e gabuar!

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Dec 2013, 09:51

Dėshmi qė meshkujt janė zemėrmirė
Nė rast se njė mashkull hyn lakuriq nė njė zhveshtore femrash, ato fillojnė tė bėrtasin dhe e pėrzėnė jashtė. Ndėrsa nėse njė femėr lakuriqe hyn nė zhveshtoren e meshkujve, ata tė gjithė janė mikpritės dhe tė gėzuar. Kjo dėshmon pėr mirėsinė e zemrės mashkullore...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga studentja prej Sat 28 Dec 2013, 14:28

Kthehet burri i dehur nė shtėpi dhe troket nė derė.
- Ik pijanec, kthehu atje ku ishe deri mė tash! – i thotė gruaja e hidhėruar.
- I kam sjellė lule gruas mė tė bukur nė botė – thotė burri nga ana tjetėr e derės.
Gruaja zbutet dhe ia hap derėn.
- Ku janė lulet, pijanec?
- E ku ėshtė gruaja mė e bukur nė botė?!
studentja
studentja

Shteti : Kosovė
Postime : 37
Kyējet nė forum : 13019
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Lori prej Tue 07 Jan 2014, 14:58

Gjyshi kėshillon nipin:
- Mos merr grua tė vejė, sepse e ka varrosur atė do tė varrosė edhe ty. Mos merr grua tė lėshuar, nuk i ka konvenuar atij, nuk tė konvenon as ty. Dhe mos merr as vajzė tė pamartuar, sepse po tė kish pasur vlerė, e kishte marrė dikush tjetėr.
- Po mirė gjysh, e kė tė marr unė?
- Grua tė martuar, nėse i konvenon atij, tė konvenon edhe ty...
Lori
Lori

Shteti : Every-where
Postime : 64
Kyējet nė forum : 12941
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 22 Jan 2014, 15:49

Gruaja e zė Burrin nė krevat me njė Femėr tjetėr dhe fillon ta godasė e ta rrahė...
- Ashtu Zemėr, rrahe Kudrėn. Po do me na prish Martesėn...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Wed 22 Jan 2014, 15:50


Gjyshi Kėshillon Nipin:
- Mos merr Grua tė Vejė, sepse e ka Varrosur atė do tė Varrosė edhe Ty. Mos merr Grua tė lėshuar, nuk i ka konvenuar atij, nuk tė konvenon as Ty. Dhe mos merr as Vajzė tė Pamartuar, sepse po tė kish pasur vlerė, e kishte marrė dikush tjetėr.
- Po mirė gjysh, e kė tė marr unė?
- Grua tė Martuar, nėse i konvenon atij, tė konvenon edhe Ty...

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Dardania prej Fri 31 Jan 2014, 09:58

Mbreti  i Gjungles Luani.... Gjithnje Mburrej se  esht Mbret dhe mund te bente  at cfar  Deshironte.... Qe te tjeret te ken Frige dhe Te Zoteronte vetem  Mbreti Dmth:Luani.... Po te mos ju Plotesonin Deshirat.... Gjithnje Terbohej.... Sepse donte  te gjitha te  jen ne Pronen e Tij .... Pos tij te mos Guxojn Askush tjeter....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Barcoleta - Faqe 20 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Fri 31 Jan 2014, 10:15

Naki shkruajti:
1.Ni nuse ka kon tu pjek mish ene vej aga baba ene i thot: oj nause a mish picke a ?
nausja : nauk aga baba mish lope.

2.Po e bon baba djalin synet ene po thirri shaum musafir per synetin e gjalit ene e blejn ni boston me hanger ene qohet ai gjali jav bon hani hani se krejt prej qitina e kini 8)

3. Kish kon 1 femer pi kataundi ene martohet me 1 gjal pi shehri(qyteti)xhi jetonte n’Zvicer ..Kur vajn gjali pi zvicre vajn me 1 rab t’vitit 2007 bmw , kur e hipen at femnen n’rab e pajten -a don te ta lishoj klimen? ajo i ka thot, jo vallahi vec Mahmut Feratin e ngjoj.

4. Nje plak vendos te martohet kur e marin vesht rinija fillojn te bojn shaka me to e i thojn :mori axha gru te re hem per veti hem per ne...
Plaku duke qeshur ua kthen : Ben vaki e seshte cudi qe ju te gjith te jeni fmit e mij Very Happy.


TEST:
Pyetjet me pergjigje te njejta!!!
Keto tri pyetje kane nje pergjigje te njejt cila eshte ajo?
1.Pse mbetet gruaja shtatzene?
2.Pse dhemb dhembi?
3.Pse digjet buka?


Sepse nxirret vone...Hahaha
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Jan 2014, 13:07

Ecin dy tė dashuruar rrugės dhe femra i thotė:
- Zemėr, mė dhemb kėtu.
Mashkulli e puth nė atė vend dhe ajo fillon tė qeshė, pastaj ankohet se i dhemb nė njė vend tjetėr. I dashuri e puth sėrish dhe ajo qesh...
Njė plak i sheh nga dritarja dhe bėrtet:
- Djalosh, a shėron hemorroidet ti ore ?

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 17:34

Ishin 2 polic, njeri gjeti 3 bomba dhe i tha hajde do i dorzojm ne rajon.
Ok i tha ky por nqs na plas ndonje ne dore.
- I themi shefit gjetem dy!
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 17:35

Ai: Alo bukuroshe ke dashnor ti?
Ajo: Po kam, po kush je ti?
Ai: Vllai jot jam por me prit kur te vi n`shpi…
Ajo: ooo shit!
…
- Pas 2 minutave cingrron prap telefoni i ksaj vajzes..
Ajo: Alo !
Ai: Po bejm nje anket dhe po dojm me dit a keni dashnor?
Ajo: Jo, skam!
Ai: Un jam dashnori jot, dhe prej ketij momentit ske ca fol me mu!
Ajo: ooo pash Zotin menova qe je vllau i jem e t’thash qe skam dashnor.
Ai: Rrejta, jam vllai i jot dhe sa tvish nshpi kam me te ba 2fish.
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga epanjohura prej Sat 01 Feb 2014, 17:39

Nė flagrancė

Gruaja e zė burrin nė krevat me njė femėr tjetėr dhe fillon ta godasė e ta rrahė...
- Ashtu zemėr, rrahe kudrėn. Po do me na prish martesėn...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 01 Feb 2014, 20:51

epanjohura shkruajti:Ishin 2 polic, njeri gjeti 3 bomba dhe i tha hajde do i dorzojm ne rajon.
Ok i tha ky por nqs na plas ndonje ne dore.
- I themi shefit gjetem dy!
Mire ta kem ne konsiderat une kete  Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Naki prej Sat 08 Feb 2014, 23:59

Njė plak kishte shkuar ne Itali musafir tek djemtė e vet. Pasi kishin kaluar disa dite, plaku ishte mėrzitur shumė pėr plaken. Atėherė djemtė vendosen me e dėrguar ne “shtėpi publike” njė nate plakun. Pasi plaku kaloi njė natė atje kur erdhi tė nesermen djemtė e pyeten: “ He babė si ia kalove mbrėmė ?” Plaku u pėrgjigj: “ lėre, lėre se ajo nėna juaj e paska pas at gojė vetėm pėr bukė ”.

firma.................................................................................................................................................................................
Barcoleta - Faqe 20 Image110Barcoleta - Faqe 20 Bb_net10Barcoleta - Faqe 20 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

devil Re: Barcoleta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 20 e 23 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi