Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Regjistrohu Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Regjistrohu Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Regjistrohu Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Regjistrohu Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Regjistrohu Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Regjistrohu Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Regjistrohu 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Geri (7161)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
lolita (6766)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Annika (6751)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Interesant (4173)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Arjana (3724)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
albi (3377)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 
Adisa (3282)
Regjistrohu Vote_lcapRegjistrohu Voting_barRegjistrohu Vote_rcap 

Ora ėshtė Wed 03 Mar 2021, 00:09

Megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.

Ju pranoni tė mos shkruani mesazhe abuzuese, vulgare, tė neveritshme, urryese, kėrcėnuese, shpifėse apo cdo lloj materiali qė mund tė bjerė ndesh me ligjet nė pėrdorim. Shkrime tė tilla do cojnė nė pėrjashtimin tuaj tė menjėhershėm dhe tė pėrhershėm (dhe njoftimin e ISP-sė tuaj). Adresa IP pėr cdo mesazh regjistrohet pėr tė bėrė tė mundur aplikimin e kėtyre procedurave. Ju pranoni qė webmasteri, administratori dhe moderatorėt e kėtij forumi kanė tė drejtė tė fshijnė, redaktojnė, zhvendosin apo kycin cdo temė sipas gjykimit tė tyre. Si pėrdorues ju pranoni qė informacioni qė ju dhatė do tė ruhet nė njė regjistėr. Megjithėse ky informacion nuk do i jepet askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorėt nuk mund tė mbahen pėrgjegjės nqs ky informacion vidhet.

Ky forum pėrdor cookies pėr tė ruajtur informacion nė kompjuterin tuaj. Kėto cookies nuk pėrmbajnė asnjė informacion personal, ato shėrbejnė vetėm pėr pėrmirėsimin e shėrbimit qė ofrohet nga ky forum. Adresa e postės elektronike pėrdoret vetėm pėr konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe fjalėkalimit (dhe nė rastet kur u dėrgohet njė fjalėkalimi i ri nqs harroni atė qė kishit).