Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj

Go down

Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj Empty Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj

Post by ballboy_network Sun 13 Mar 2016, 21:44

Nėse ndonjėherė e keni pyetur veten se ēfarė domethėnie mund tė ketė mbiemri i juaj dhe sa njerėz nė botė e bartin, kėtė pėrgjigje mund ta gjeni nė internet.
Mbiemri mė i popullarizuar nė botė vjen nga Kina, dhe kėshtu falė numrit tė madh tė popullsisė sė kėtij vendi, 76.5 milionė njerėz mbajnė mbiemrin Wang, transmeton Telegrafi.

Nė ueb-faqen Forbears mund tė shihni se sa shumė njerėz nė botė e mbartin mbiemrin tuaj, dhe aty mund ta kuptoni se si kanė lėvizur kėta njerėz nėpėr botė.

Themeluesit e kėsaj ueb-faqe, kanė bėrė tė ditur se statistikat nuk janė 100% tė sakta, por mund t’iu ofroj informacione tė dobishme.
ballboy_network
ballboy_network

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 16346
Regjistruar mė : 2009-01-16

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum