Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Kosovari ne Londer Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Kosovari ne Londer Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Kosovari ne Londer Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Kosovari ne Londer Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Kosovari ne Londer Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Kosovari ne Londer Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Kosovari ne Londer 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Geri (7161)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
lolita (6766)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Annika (6751)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Interesant (4173)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Arjana (3724)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
albi (3377)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 
Adisa (3282)
Kosovari ne Londer Vote_lcapKosovari ne Londer Voting_barKosovari ne Londer Vote_rcap 


Kosovari ne Londer

Shko poshtė

Kosovari ne Londer Empty Kosovari ne Londer

Mesazh nga Naki Tue 11 Oct 2016, 00:13

Njė plak nga Kosova bashkė me plaken e tij vendosin ta kalojnė fundjavėn nė njė hotel nė Londėr.
Plaku nė sy tė plakės bėn sikur dinte mirė anglishten. Merr nė telefon recepcionin dhe bėn porosin:
-TU TI TU TU TU .
Punojėsit e hotelit mezi gjejnė njė shqiptar qė t'ua pėrkthej. Dhe mė nė fund u mor vesh qė plaku kishte thėnė:
- 2 ēaja nė dhomėn 22 !

firma.................................................................................................................................................................................
Kosovari ne Londer Image110Kosovari ne Londer Bb_net10Kosovari ne Londer Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Kosovari ne Londer Empty Re: Kosovari ne Londer

Mesazh nga albi Tue 13 Dec 2016, 16:58

Haha shum mire u gjet plaku
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15159
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi