Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te doktori...

Go down

Te doktori... Empty Te doktori...

Post by Naki Tue 11 Oct 2016, 00:13

Njė grua shkon tek doktori:
Gruaja: Doktor, djali im ka disa probleme: kėmbėt i ka te shtrembura, krahėt tė pafuqishėm, nga syt nuk shef mirė dhe gjithashtu nuk dėgjon mirė. 
Doktori: zonjė zhvishu dhe shtrihu aty nė shtrat tani vi unė.
Gruaja: Doktor nuk jam unė e semurė por djali...!
Doktori: zonjė e kuptova por ėshtė pėr mua shume mė kollaj tė bėjmė njė tė ri sesa ta shėrojmė aktualin...
Naki
Naki

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 25168
Regjistruar mė : 2007-05-29

https://naki.albanianforum.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum