Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Geri (7161)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
lolita (6766)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Annika (6751)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
albi (3377)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_lcapZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Voting_barZyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Vote_rcap 


Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016

Shko poshtė

Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Empty Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016

Mesazh nga Naki Mon 21 Mar 2016, 15:41

Giani De Biasi e ka zyrtarizuar listėn e tė ftuarve nė miqėsoret e marsit qė Shqipėria do ti ftojė ndaj Austrisė dhe Luksemburgut. Milot Rashica ėshtė nė listėn e tė ftuarve ndėrsa befason mosftesa ndaj Alban Mehės qė po kalon formė tė lartė nė Turqi.

“Nuk kemi bėrė ndryshime tė mėdha, kemi marr lojtarėt qė na kualifikuan dhe do tė punojmė me kėtė grup. Duhet verifikuar gjendja e Memushajt, Hysaj ka probleme familjare. Lila e Abrashi vijnė me vonesė pasi do tė zbresin sot nė fushė me ekipet e tyre respektive. Do tė kisha marr edhe Manajn, Rrahmanin, Rashicėn e Latifin, por kanė ndeshje vendimtare me Shpresat. Miloti do tė jetė me ne pėr ndeshjen e dytė kundėr Luksemburgut. Lista aktuale, ėshtė ajo mė e pėrafėrta me atė pėrfundimtare tė Euro 2016. Do tė shikojmė deri nė fund tė sezonit si do tė ecin lojtaret”, ka thėnė De Biasi, transmeton Supersport.
Lista e tė ftuarve ėshtė kjo:
Portierė: Etrit Berisha, Alban Hoxha, Orges Shehi.
Mbrojtės: Naser Aliji, Arlind Ajeti, Berat Dijmsiti, Mergim Mavraj, Lorik Cana, Elseid Hysa j, Ansi Agolli, Frederik Veseli.
Mesfushorė: Migjen Basha, Ergys Kace, Ledian Memushaj, Odise Roshi, Herolind Shala, Ermir Lenjani, Taulant Xhaka, Burim Kukeli, Amir Abrashi, Andi Lila.
Sulmues: Bekim Balaj, Sokol Cikalleshi, Armando Sadiku, Shkelzen Gashi, Milot Rashica.

firma.................................................................................................................................................................................
Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Image110Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Bb_net10Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi