Current date/time is Sat 02 Dec 2023, 06:05

TEMA TĖ NDRYSHME

  • 8 Topics
   9 Posts
   Mon 31 Jan 2022, 02:58
   Naki Kujdes!! Dhuna e prindėrve ndaj fėmijėve rrit rrezikun e sėmundjeve mendore
  • 17 Topics
   29 Posts
   Wed 04 Nov 2015, 00:54
   Albanian_Girl 35 fakte interesante pėr kafshėt shtėpiake !
  • 2 Topics
   16 Posts
   Wed 25 Feb 2015, 23:05
   Naki Krapi
  • 2 Topics
   5 Posts
   Tue 01 Feb 2022, 01:50
   Naki Mbretėreshat e xhudos qė pushtuan botėn dhe sollen 3 medalje tė arta Olimpike
  • 5 Topics
   87 Posts
   Wed 27 Feb 2013, 16:41
   benita krusha Jealousy or to Control, will it kill Love?
  • Topics
   Replies
   Views
   Last Posts
  • No message.
   
   

  Users browsing this forum: None
  Moderators

  None

  Permissions in this forum:

  You cannot post new topics in this forum
  You cannot reply to topics in this forum

  Legend
  • New posts New posts
  • New posts [ Popular ] New posts [ Popular ]
  • New posts [ Locked ] New posts [ Locked ]
  • No new posts No new posts
  • No new posts [ Popular ] No new posts [ Popular ]
  • No new posts [ Locked ] No new posts [ Locked ]
  • Njoftim Njoftim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Njoftim Njoftim