Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
kush e gjen /gjeza Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
kush e gjen /gjeza Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
kush e gjen /gjeza Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
kush e gjen /gjeza Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
kush e gjen /gjeza Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
kush e gjen /gjeza Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
kush e gjen /gjeza 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Geri (7161)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
lolita (6766)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Annika (6751)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Voglushja (4385)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Interesant (4173)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Arjana (3724)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
albi (3377)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 
Adisa (3282)
kush e gjen /gjeza Vote_lcapkush e gjen /gjeza Voting_barkush e gjen /gjeza Vote_rcap 


kush e gjen /gjeza

Shko poshtė

gezuar kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 07:04

Njė njeriu i erdhėn 20 mysafirė. Pasi i pyeti se ēfarė dėshironin tė pinin, doli se disa donin birra, disa koka-kola dhe disa ujė mineral ( koka-kolat dhe uji mineral kuptohet nė shishe tė vogla a ”kanaēe” sic u thonė disa ). I zoti i shtėpisė ia dha djalit 20 euro dhe i tha: shko blej pėr secilin nga njė pije sipas porosisė. Djali i bleu.
Shtjellimi i detyrės: Djali ka blerė pėr secilin mysafir nga njė pije: birra, koka-koal dhe ujė mineral.
- birrtat kanė kushtuar 2 euro,
- koka-kolat 50 centė,
- uji mineral 25 centė
Sa shishe birre, koka-kole dhe uji mineral ka blerė djali?
Gjithsej ( bashkėrisht ) janė 20 shishe dhe kanė kushtuar 20 euro. fest
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 10791
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 08:12

a ekziston zgjidhja ne google.com me e kerku Very Happy , se ne kete mengjes shume veshtir ta aktivizojm trurin per matematike hahahaha
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16037
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 08:15

hehe bricjapit si duhet shum koh Very Happy:D

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza 6105w5hg7y8gfv1
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 10791
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 09:55

Mendoj se jane 5 birra, 5 koka kola dhe 10 uje mineral = 20 euro

5 birra X 2 euro = 10 euro
5 koka kola X 1 euro = 5 euro
10 uje mineral X 0.50 cent = 5 euro

( verrejtje : Kokakolat i ka blere ne nje kafiteri se ne vetsherbim nuk kishin mbetur, keshtu qe eshte detyru me e pakgu 1 euro per 1 kokakol , sepse ne dyqan kushton 0.50 , po cka te besh , musafiret kane ardhe vone ndersa lokalit si kan mbet me koka kola Neutral Neutral )
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16037
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:11

Ēfarė kanė tė pėrbashkėt Ardita dhe Ardiani?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 12:17

mos jan moter e vlla Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza 6105w5hg7y8gfv1
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 10791
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:20

Jo mi nuk jan vella e moter,lodhe mendjen pak.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 12:31

te gjitha i kan te perbashket pervec se Ardita eshte femer e Ardiani mashkull Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16037
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:36

Interesant shkruajti:te gjitha i kan te perbashket pervec se Ardita eshte femer e Ardiani mashkull kush e gjen /gjeza 441107
ahh sa kok trrash je kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 shife mire cfar kan te perbashket?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 12:37

shiqova sa munda dhe nuk pash ma shume sesa ate cfar thash hahaha , Ardita nuk po lejon te shof me teper hahahaha


Edituar pėr herė tė fundit nga Interesant nė Sat 02 Oct 2010, 12:39, edituar 1 herė gjithsej
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16037
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Vizitor prej Sat 02 Oct 2010, 12:39

E Dashuruar shkruajti:Ēfarė kanė tė pėrbashkėt Ardita dhe Ardiani?

Emrin 4 germat e para Ardi-Ardi kush e gjen /gjeza 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:42

Princesha shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Ēfarė kanė tė pėrbashkėt Ardita dhe Ardiani?

Emrin 4 germat e para Ardi-Ardi kush e gjen /gjeza 166837

Bravo mi ku ishte pare pergjigje e sakt.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 12:42

Janė katėr djem dhe tri vajza duke vallėzuar nė rreth ( unazė ). Cili/cila ėshtė i fundit?

Sqarim: d.m.th janė lidhur gisht pėr gishti dhe kanė forumar njė rreth-unazė.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 13:02

i fundit eshte garant mashkull, se meshkujt rin pas Mad ( po ku ka rrethi fillim e fund Razz )
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16037
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 13:09

pikėrisht kėtu qėndron dhe problem, cili ėshtė "djali" i fundit. Por, mbase mund tė jetė edhe vajzė!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 14:57

NE NJE ISHULL TE VETMUAR JETONIN 12 VAJZAT ME TE BUKURA TE BOTES.MIRPO CILIDO
MASHKULL QE SHKONTE TE KY ISHULL E VRISNIN. NJERI BEHET KURESHTAR DHE JA
ARRIN TE SHKOJE DHE TE JETOJ ME TO BILES .PO SI JA ARRIN KY ?

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza 6105w5hg7y8gfv1
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 10791
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Interesant prej Sat 02 Oct 2010, 17:03

shyqyr qe e kemi google.com e gjeta menjehere hahaha :

Pergjigja : TANI ATO E MBANIN VETEN PER ME TE BUKURAT E DHEUT SECILA,KESHTU QE SHKON NJE
DJALE ATY NE ISHULL DHE JU THOT:LE TE ME VRASI ME E KEQJA NGA JU !!!!!!!!!!!!!!
KESHTU QE AI SHPETON PASI NUK E VRET ASNJERA PASI TE GJITHA E MBANIN VETEN PER
TE BUKURA.
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 16037
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Google prej Sat 02 Oct 2010, 21:34

ty a mos je vllau i googles:D:D

qfar esht e mban ne dor esht e bardh , e hedh ne ajer prap e bardh

bie ne tok behet e verdh Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza 6105w5hg7y8gfv1
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 10791
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 03 Oct 2010, 13:43

Po mirė, ju ka ngjarė ndonjėherė mėsuesi- mėsuesja tė ju ketė pyetur dicka, pėr tė cilat nuk keni pasur njohuri fare, si i jeni pėrgjigjur?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 03 Oct 2010, 14:06

E Dashuruar shkruajti:Po mirė, ju ka ngjarė ndonjėherė mėsuesi- mėsuesja tė ju ketė pyetur dicka, pėr tė cilat nuk keni pasur njohuri fare, si i jeni pėrgjigjur?


kam bledhur krahet , edhe me thenjen sdi
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 15077
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Google prej Sun 03 Oct 2010, 16:15

E Dashuruar shkruajti:Po mirė, ju ka ngjarė ndonjėherė mėsuesi- mėsuesja tė ju ketė pyetur dicka, pėr tė cilat nuk keni pasur njohuri fare, si i jeni pėrgjigjur?

sori me mir do ishtesikur te shkonim me rend fest
Google
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 10791
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 03 Oct 2010, 17:41

Elhamiu shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Po mirė, ju ka ngjarė ndonjėherė mėsuesi- mėsuesja tė ju ketė pyetur dicka, pėr tė cilat nuk keni pasur njohuri fare, si i jeni pėrgjigjur?


kam bledhur krahet , edhe me thenjen sdi

Bravo elhami ke gjetur pergjigjen .E google jam duke shkuar me rend sepse nuk ishte e gjetur gjeza qe kisha dhen me lart un.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 13858
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Dardania prej Sat 20 Nov 2010, 16:44

Google shkruajti:ty a mos je vllau i googles:D:D

qfar esht e mban ne dor esht e bardh , e hedh ne ajer prap e bardh

bie ne tok behet e verdh Very Happy

them Veza qe mund te mbetet keshtu kur te bie ne tok normal se thyhet dhe behet e verdh Very Happy
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 13638
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga lolita prej Sat 20 Nov 2010, 22:30

Shytet e mytet e del e rrezitet kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 19220

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 17779
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Leta prej Sat 20 Nov 2010, 22:55

lolita shkruajti:Shytet e mytet e del e rrezitet kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 19220Kofa ne pus qe zhyet ( Bunar )
Leta
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 11076
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Naki prej Sat 20 Nov 2010, 23:04

Bleta shkruajti:
lolita shkruajti:Shytet e mytet e del e rrezitet kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 19220Kofa ne pus qe zhyet ( Bunar )
hahahahahaha ah me kungja i ka Lolita gje e gjezat kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza Image110kush e gjen /gjeza Bb_net10kush e gjen /gjeza Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21416
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Leta prej Sat 20 Nov 2010, 23:05

Po Thua ???? hmmm cherry Lolita
Leta
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 11076
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga lolita prej Sat 20 Nov 2010, 23:07

Naki shkruajti:
Bleta shkruajti:
lolita shkruajti:Shytet e mytet e del e rrezitet kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 19220Kofa ne pus qe zhyet ( Bunar )
hahahahahaha ah me kungja i ka Lolita gje e gjezat kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107
kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837Tregona ti Z Naki nje pa kungja kush e gjen /gjeza 166837

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 17779
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Naki prej Sun 21 Nov 2010, 01:35

lolita shkruajti:
Naki shkruajti:
Bleta shkruajti:
lolita shkruajti:Shytet e mytet e del e rrezitet kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 19220Kofa ne pus qe zhyet ( Bunar )
hahahahahaha ah me kungja i ka Lolita gje e gjezat kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107 kush e gjen /gjeza 441107
kush e gjen /gjeza 166837 kush e gjen /gjeza 166837Tregona ti Z Naki nje pa kungja kush e gjen /gjeza 166837
Mytete e shytet del e rrezitet kush e gjen /gjeza 166837 kjo eshte pa kungja kush e gjen /gjeza 153703

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza Image110kush e gjen /gjeza Bb_net10kush e gjen /gjeza Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21416
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Leta prej Sun 21 Nov 2010, 01:52

:thinking:
Leta
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 11076
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Naki prej Sun 21 Nov 2010, 01:56

Kush e gjen cka eshte nje send rri e mendon mjekrren e feron kush e gjen /gjeza 166837

firma.................................................................................................................................................................................
kush e gjen /gjeza Image110kush e gjen /gjeza Bb_net10kush e gjen /gjeza Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21416
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Dardania prej Sun 21 Nov 2010, 16:42

Naki shkruajti:Kush e gjen cka eshte nje send rri e mendon mjekrren e feron kush e gjen /gjeza 166837


esht pyetja e feron apo ferkon :thinking: Neutral Cool
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 13638
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 14:34

Bleta hahaha
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 11036
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 14:36

cila rrote e automjetit nuk sillet kur automjeti eshte ne levizje ???
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 11036
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Mirja prej Tue 15 Mar 2011, 21:27

mos ajo rezerv hahahahah
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 13536
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga benita krusha prej Tue 15 Mar 2011, 21:36

bbrrraavooooo e papame qenke mirja ahahaha
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 11036
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga benita krusha prej Wed 16 Mar 2011, 15:53

jane dy rruge ne te majt shkruan ndalohet hyrja per budallate...
ku do futesh??? Razz
avatar
benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 11036
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: kush e gjen /gjeza

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi