Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė "Yjet"

Go down

Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė "Yjet" Empty Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė "Yjet"

Post by ballboy_network Fri 11 Dec 2015, 23:13

Yjet ėshtė njė aplikacion magjik dhe interaktiv pėr fėmijė qė pėrmban pėrralla dhe vjersha tė shumta me zė dhe tekst, tė cilat tėrheqin vėmendjen dhe zhvillojnė imagjinatėn.
Aplikacioni ka njė dizajn tė bukur dhe ilustrues qė mundėson navigim tė lehtė prej pėrralle nė pėrrallė, si dhe veēohet me zėrin unik tė aktores sė njohur shqiptare Leze Ēena nė leximin e pėrrallave, gjė qė e bėnė shumė atraktive dhe argėtuese pjesėn e pėrrallave.
Pėrveē pėrrallave si Borėbardha, Dhelpra dhe Cjapi, Rosaku i Shėmtuar, etj aplikacioni pėrmban edhe vjersha tė cilat pėrveē se janė me zė, iu mundėsojnė fėmijėve qė t’i mėsojn ato shumė mė lehtė sesa me metodat tradicionale. Disa prej vjershave pėrfshijnė titujt si: Dy shoqe, Voglushja Kianė, Gjyshi dhe Erėlindi, etj.
Veēoritė e aplikacionit:
Mbi 7 pėrralla me zė dhe tekst
Mbi 20 vjerėsha me zė dhe tekst
Historik tė vjershave e pėrrallave tė lexuara
Puzzle
Gjėgjėza
Veēoritė e mėsipėrme e befasi tjera iu mundėsohen vogėlushėve pa pagesė.
Aplikacioni do tė pėrditėsohet vazhdimisht me funksione dhe detaje tė reja, ndėrsa pėr tė gjithė pėrdoruesit aktual do tė mundėsohet argėtim me orė tė tėra me tregime, pėrralla e ilustrime.
Shkarko lojėn KĖTU
ballboy_network
ballboy_network

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 14780
Regjistruar mė : 2009-01-16

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum