Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Dasmat Shqiptare Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Dasmat Shqiptare Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Dasmat Shqiptare Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Dasmat Shqiptare Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Dasmat Shqiptare Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Dasmat Shqiptare Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Dasmat Shqiptare 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Geri (7161)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
lolita (6766)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Annika (6751)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Interesant (4173)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Arjana (3724)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
albi (3377)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 
Adisa (3282)
Dasmat Shqiptare Vote_lcapDasmat Shqiptare Voting_barDasmat Shqiptare Vote_rcap 


Dasmat Shqiptare

Shko poshtė

Dasmat Shqiptare Empty Dasmat Shqiptare

Mesazh nga Naki Mon 30 Mar 2015, 00:00

Dasmat Shqiptare Nusja10
Kush ma thotė si quhet percjellesi qe eshte pran nuses ?

firma.................................................................................................................................................................................
Dasmat Shqiptare Image110Dasmat Shqiptare Bb_net10Dasmat Shqiptare Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasmat Shqiptare Empty Re: Dasmat Shqiptare

Mesazh nga Dardania Mon 30 Mar 2015, 00:12

I Pari Bajraktari
Dhe Krushqit.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dasmat Shqiptare C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasmat Shqiptare Empty Re: Dasmat Shqiptare

Mesazh nga Naki Mon 30 Mar 2015, 00:14

Jo jo bajraktari eshte dicka tjeter mua me intereson vetem percjellesi ka nje emer e kam degjuar shume heret por nuk me kujtohet andaj e vendosa kete foto duke pritur pergjigjen e sakt. Pra ka te beje me percjellsin e nuses.

firma.................................................................................................................................................................................
Dasmat Shqiptare Image110Dasmat Shqiptare Bb_net10Dasmat Shqiptare Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasmat Shqiptare Empty Re: Dasmat Shqiptare

Mesazh nga Dardania Mon 30 Mar 2015, 00:19

Naki shkruajti:Jo jo bajraktari eshte dicka tjeter mua me intereson vetem percjellesi ka nje emer e kam degjuar shume heret por nuk me kujtohet andaj e vendosa kete foto duke pritur pergjigjen e sakt. Pra ka te beje me percjellsin e nuses.
E kuptova per percjellesin me Fal per Krushq e di dhe ne Fakt sic thua edhe ti kam ndegjuar me ndryshe per percjellesin po ne Realitet spo me kujtohet.... Me Fal

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dasmat Shqiptare C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasmat Shqiptare Empty Re: Dasmat Shqiptare

Mesazh nga lepurushja vogel Fri 28 Aug 2015, 09:28

KANE SHUME LEZET DASMAT SHQIPTARE KENAQESH SHUME

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
lepurushja vogel
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 6149
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Dasmat Shqiptare Empty Re: Dasmat Shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi